Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(18 квітня)Польща, можливо, єдина країна яка прям...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
180 Views/Reach 2025-04-18 07:29 Message №1737
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(18 квітня)Польща, можливо, єдина країна яка прямо зацікавлена, щоб Україна була і сильною, і антиросійською одночасно. Бо це умови безпеки самої Польщі.І от що Польща каже.Польща не просто хоче бути солідарною з Україною, а й заробляти на її відновленні, — прем’єр країни Дональд ТускВін зазначив, що після завершення війни до процесу відбудови України долучиться весь світ, однак Польща має намір бути серед тих, хто не лише допомагає, а й отримує з цього реальну вигоду."Ми будемо солідарні, і ми будемо на цьому заробляти, і ми будемо жорстко відстоювати польські інтереси та інтереси польських фірм", — додав Туск.Він все вірно каже. Якщо Польща допомагає Україні, то логічним було б і щоб зиск з цього мала.Але тут питання в іншому.Це повідомлення свідчить, що країни Заходу вже готуються включитись за боротьбу за відновлення України. Бо це великі гроші.Але, чиїм коштом все це буде відбуватися?Можливо, за кошти бюджету ЄС? Чи власних бюджетів країн, які будуть допомагати відновлювати країну? Можливо. А може бути і так, як це нам зараз США демонструють. Коли прямо на очах всього світу просто хочуть роздерибанити Україну. Крім того, цинічно хочуть, щоб українці їм ще й дякували за це. І не дай Боже їм щось погане сказати – бо розсердяться.Але ж є схема.Для того, щоб щось відновлювати, спочатку треба це зруйнувати. І чим більше буде зруйновано - тим більше можна повідновлювати і на цьому заробити. Тобто чим довше буде йти війна - тим більше на Україні можна буде заробити.Це все результат багатолітнього панування олігархії в Україні. А апофеозом стала поточна влада. Яка скористалась підтримкою тих громадян, які вірили, що ця влада буде розвивати країну. А замість цього влада тільки балакає і балакає. Влада перетворила Україну на сцену, з якої можна постійно шоу всьому світові демонструвати. Це факт. Сумний факт.Але вихід є. Для цього потрібно створювати громадянські сили. Які будуть здатні взяти всю владу у свої руки. І почати розбудовувати Україну. Але сама ця сила не створиться. Це завдання для всіх громадян. Кожен громадянин має для себе вирішити: або він шукає, знаходить реальну громадянську силу. Приєднується до неї, і діє. Або створює свою розвиває її, і діє. Або продовжує вести лінію соціального дрона і чекати, що може само все якось владнається.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"