Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 квітня)Російські ЗМІ розповсюджують таку інф...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
158 Views/Reach 2025-04-11 07:02 Message №1724
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 квітня)Російські ЗМІ розповсюджують таку інформацію:"Украинцы - это "коллективные трансгендеры", заявил в статье для РИА Новости Александр Дугин.Русские, поменявшие свой пол, свой этнос, на абстрактную выдуманную абсурдную альтернативу. Мужчина-трансгендер женщиной не становится. Становится уродом. Так и русский, возомнивший себя украинцем".Цього Дугіна сприймають на Росії як одного з ідеологів національного розвитку Росії. Це він просуває "Русский мир" і він є на Росії тим, на кого рівняються інші.Його теза про «колективних трансгендерів», звісно, — нісенітниця. Швидше за все, це звичайне інформаційно-психологічне вкидання (ІПСО). Під час війни такі методи — норма, і дивуватися тут нема чого.Особливість в цій заяві від головного ідеолога в іншому.Всім відомо, що весь час Кремль пропагував, що росіяни, українці та білоруси - це братні народи. Майже триєдиний народ. Ця пропаганда виявилась досить успішною. Навіть і зараз в Україні багато людей, хто виріс на цій ідеології і зараз її підтримує. Ще є у нас ті, хто продовжує так думати, незважаючи на агресію "братнього" народу.Так от, концепція "братнього народу" яка весь час просувалася на Росії повністю виключається іншою концепцію про "колективний трансгендер", яку щойно озвучив Дугін. Бо його теза означає, що не існує ніякого братнього українського народу. А замість нього є якийсь мутований, але все-таки російський народ. Це означає, що наратив про "три братніх народи" перестав на Росії працювати. І потрібно щось із цим робити. Потрібно відмовлятись від цієї формули. А замість неї що? От і вводять тезу, що Українці - це звичайні росіяни, які підпали під ворожу пропаганду. Тобто вони тепер знищують те, що напрацьовували протягом багатьох десятирічь і хочуть замість цього ввести іншу ідеологію. Результатом цього має стати, що попередня ідеологія зникне, як така, що повністю себе дискредитувала. А для введення нової ідеологеми потрібно також багато десятирічь пропагандистської роботи. Тобто це означає, що практично неможливо в сучасних умовах. Ця невелика інформація засвідчила про те, що Кремль зрозумів, що український народ розійшовся із російським назавжди. І тепер вони не знають, що із цим робити. Бо завершення війни не виправить ситуацію. Своєю агресією проти України вони знищили свої трьохсотрічні напрацювання по зрощенню українців із різними етносами, які проживають на території сучасної Росії. І цей зрощений конгломерат вони якраз і називали спочатку великоросами, а потім росіянами. Головне те, що змінити тут вже ніхто нічого не зможе.Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"