Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 березня) Верховна Рада ухвалила, у першому ч...
171 Views/Reach
2025-03-17 07:14
Message №1676
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17 березня) Верховна Рада ухвалила, у першому читанні, законопроект №6506-1, щодо осучаснення розміру грошового забезпечення поліціянтів. Посадовий оклад яких не може становити менше, ніж 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Станом на 2025 рік — прожитковий мінімум становить 3028 грн. Таким чином, посадовий оклад поліціянта має бути не менше 30 280 грн. Те, що поліціянти мають отримувати достойну зарплатню, то це — безумовно. Але ж поліція має виконувати головну свою задачу — правоохоронну. Тобто — забезпечувати дотримання прав і свобод громадян. Для цього вона потрібна. Якщо вона це не робить, то навіщо вона потрібна? Але в Україні поліція, в більшості випадків, лише фіксують правопорушення. Простий приклад. Багатьом відомі випадки, коли рядом живуть буйні сусіди. Які весь час шумлять. Бувають випадки, коли вони поводяться брутально. Ображають інших сусідів. І нічого з ними не можна зробити. Якщо викликаєш поліцію, то вона приїздить. Пише якийсь протокол і забирається геть. Проходить час і нічого не змінюється. Порушникам порядку байдуже. В таких умовах — громадяни або терплять, або намагаються розв'язувати питання іншим, позазаконним, методом. Якщо так відбувається, то це є сигналом того, що правоохоронна система не працює ВЗАГАЛІ! Бо оцінюється вона саме по мілких позиціях. Бо саме мілких правопорушень найбільше. Громадянина не повинно турбувати — яким чином поліція буде розв'язувати питання із неадекватним сусідом. Проведе із ним профілактичну бесіду, палицями віддубасить, переселить в якійсь концтабір чи за ґрати сховає, цукерками його нагодує, щоб задобрити або просто вб’є! Громадянина це не має обходити. Бо для цього якраз йому і потрібна служба, яка замість нього буде розв'язувати ці питання. І ця служба має назву — поліція. І якщо така служба є, але цього не робить, то ця служба просто паразитує на громадянах. Звичайно, чинне законодавство зроблене так, що все це, в наших умовах, неможливо реалізувати. Потрібно повністю змінювати весь комплекс правоохоронної системи. Але у владі олігархія. Вони прийшли до влади не для того, щоб цими питаннями перейматись. Нам потрібна не просто інша влада, а система, яка унеможливить владарювання тих, кого Україна не цікавить. Але цього нічого не відбудеться, якщо не створити громадянську силу, здатну замінити олігархію у владі. Так силу потрібно створювати. І це завдання для кожного громадянина, без винятку Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"