Source
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 березня) Очільник Центру протидії дезінформа...
186 Views/Reach
2025-03-06 07:18
Message №1659
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 березня) Очільник Центру протидії дезінформації РНБО України Андрій Коваленко озвучив вірогідні наміри США. Ось вони: План Трампа, щодо Росії, напряму стосується Арктики та Китаю. Він полягає в економічній і стратегічній співпраці, спрямованій на посилення позицій США в регіоні, протидію Китаю та забезпечення енергетичних вигод. РФ потрібна Трампу, як територія та ресурсна база, бо вона контролює ключові ресурси й інфраструктуру Арктики. У той же момент, РФ у такому становищі, в якому — залежність від Китаю, як від покупця енергоресурсів, не врятує її економіку. Китай і Росія мають різні цілі в Арктиці. Китай прагне доступу до Північного морського шляху й ресурсів через "Полярний шовковий шлях", тоді як РФ — хоче зберегти контроль над регіоном. Китай активно просуває: "Один пояс, один шлях", де РФ є важливим транзитним партнером. Якщо США використають Росію в альтернативних проектах, арктичних торгівельних шляхах, це послабить позиції Китаю в глобальній інфраструктурній грі, в цьому — логіка США. Відповідно, нинішня Росія для США — виключно територія, яку потрібно вміло використати, маючи чимало важелів впливу та тиску на режим Путіна. Ми вважаємо, що керівник Центру протидії дезінформації РНБО має рацію. Але тепер логічним є наступне запитання: яким чином США можуть заохотити Росію піти по такому сценарію? Що Штати можуть запропонувати їй в якості бонусу? Відповідь на це питання ми зможемо отримати, коли побачимо результати війни, після її завершення. Наразі є версія, що таким бонусом має стати український Крим. Тобто — США розрахуються із РФ нашим Кримом. Так, юридично Крим буде залишатись українським. Але фактично — російським. Якщо ця версія підтвердиться, то логічним буде інше запитання: а чи можливий був би такий сценарій без того, щоб провести цю війну? Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"