Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Велику Україну!
Added 14 Jul 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Number of subscribers: 598
Photos: 110
Links: 431
Description:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Source

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 січня) В одному з наших Спротивів ми написал...

Telegram community logo - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
159 Views/Reach 2025-01-28 10:47 Message №1593
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (28 січня) В одному з наших Спротивів ми написали, що завдяки війні в Україні — небувалий поштовх розвитку отримало ВПК США та країн НАТО. Отримали коментар: "...чуш. Ніякого небувалого поштовху ВПК не відбулося, як не могли, так і зараз не можуть виробляти для війни, тільки для парадів...". Ось що пише Reuters: "У 2024 р. продажі американських озброєнь за кордон досягли рекордного рівня, збільшившись на 29% до $318,7 млрд, пише Reuters. Зростання пов'язане з посиленням попиту на зброю, спричиненим війною в Україні, а також підготовкою країн до потенційних майбутніх конфліктів. Згідно з даними Держдепу США, серед великих постачань — винищувачі. Винищувачів F-16 до Туреччини на суму $23 млрд, Винищувачі F-15 до Ізраїлю за $18,8 млрд і танки M1A2 Abrams до Румунії за $2,5 млрд. Продажі зброї, через прямі комерційні угоди й через уряд США, також значно зросли. Прямі військові продажі зросли з $157,5 млрд у 2023 р. до $200,8 млрд у 2024 р., а продажі через уряд збільшилися з $80,9 млрд до $117,9 млрд". Ми навели цю цитату не для того, щоб комусь доводити що ми праві. Нам це не потрібно. Хто вважає, що ми кажемо щось не так, то нас це ВЗАГАЛІ не переймає. Чому? Для цього потрібно зрозуміти, що робить "Поступ". А звернули увагу ми, на зазначену позицію по зброї, через іншу причину. Просто продемонстрували рівень розвитку громадян. Бо цей "комент" отримали від людини, яка, за нашим розумінням, вище по розвитку за середнього пересічного громадянина. І якщо така людина не здатна зрозуміти елементарні речі навіть на рівні логіки, то що казати про інших громадян, менш розвинутих? Який у них рівень свідомості? Те, що є громадяни з низьким рівнем розвитку є нормальним. Ненормальним є інше. Те, що вони, а їх досить багато, пруться на вибори й вибирають чергових обіцяльників. А потім розповідають, що їх знову ошукали. Демократична система влади залежить від рівня розвитку населення. Чим нижчий рівень громадян — тим легше ними маніпулювати. Що і робить олігархія (поєднання влади й бізнесу). Таким чином олігархія забезпечує собі панування. Вже тільки через це потрібно прибрати демократичну систему влади й замінити її на іншу. Де рівень впливу недорозвинутих громадян буде меншим. Переможемо! ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! "Поступ"