Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - За Українську Церкву🇺🇦
Added 14 Jul 2024

За Українську Церкву🇺🇦

@zaukrainskucerkvu
Number of subscribers: 1 244
Photos: 1,390
Videos: 289
Links: 336
Description:
Україні - Патріархат!
Source

За Українську Церкву🇺🇦 | Про хамське вітійство багаторічних московських прислужників.Друкуємо к...

Telegram community logo - За Українську Церкву🇺🇦 За Українську Церкву🇺🇦 @zaukrainskucerkvu
1 430 Views/Reach 2026-04-21 00:15 Message №2259
Про хамське вітійство багаторічних московських прислужників.Друкуємо коментар НТП, а до нього можемо додати лише наступне. Виглядає, що самозакоханому попу Андрію Дудченку треба давно було б проповзти на колінах із Теремків до Володимирського собору та каятися дорогою в тому, що більше тридцяти років перебував у Московському патріархаті, вірою та правдою служив цій рашистській секті. І це в часи незалежності України!🤦‍♂️ Піп Дудченко мав би замазати собі рота гарячим віском за те, що стільки років лив воду на млин московській псевдоцерковній, антиукраїнській структурі, видавав за сумнівні гроші її пропагандистські рептильки, а не плювати на могилу блаженної памʼятаюі Святійшого Патріарха Філарета, який будував усі ці роки незалежну Українську православну церкву. Але Дудченко ніколи не покається у своєму смерному гріхові - службі в секті МП, бо цей рід не здатний на покаяння, він, по-перше, самозакоханий, як чорт, а по-друге, його висвячували на дʼяка, а потім попа - вірні московські холуї Паша Мерседес і Володимир Сабодан, і це його святителі. Він і даліі вилазиме з під спідниці своєї попадді, протиратиме окуляри, запльовані фаршмаком та ревно строчитиме хамські коментарі проти тих, хто всі ці роки боролися за автокефалію, сподіваючись, що його помітять і призначать нарешті настоятелем кафедрального собору. Такі Дудченки завжди повчатимуть інших «жити по-Божому», а самі ніколи не житимуть, бо вони і так «боговибрані». НТП:По-перше, парафіяни це рішення не приймали, вони тому й ходили у Володимирський Собор, бо були проти ПЦУ і її реформ; по-друге, це просто максимально деганський коментар, який тільки може бути - патріарх нав'язував парафії кафедрального собору календар, який був основний у Церкві як мінімум з 4 століття; по-третє, пора уже припиняти коментувати цю клоунаду - в принципі після віджиму Володимирського уже й не цікаво, що ця обновленська тусовка робить, хоча все таки її дії часто впливають на оточуючих - зазвичай негативно.