Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - "ЗОРЯ" ЛУГАНСЬК - З Луганськом у серці !
Added 06 Dec 2025

"ЗОРЯ" ЛУГАНСЬК - З Луганськом у серці !

@zaryaluhansk
Number of subscribers: 491
Photos: 9,560
Videos: 1,790
Links: 7,210
Description:
Наш ЧАТ, для обсуждения новостей о "Заре" и футболе t.me/zaryaluga Наш instagram https://www.instagram.com/telegram_fczarya/ Обратная связь @VadimA7

👥 Number of subscribers

491
Average/Day:: 0
Average/Week:: -3
Average/Month:: -28

👁️ Average views per message

194
Average/Day:: 175
Average/Week:: 215
ERR: 39.51%

📊 Messages per Day

2.4
Last day: 2
Week average: 2.3
Average per day: 2.4

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

⚡️🏁 Неманья Андушич: «Мій перший хет-трик в кар’єрі»Автор хет-трику у ворота СК «Полтава» Неманья Андушич про гру та майбутні очікування: -Чи це твій перший хет-трик в кар’єрі? -Так, це мій перший хет-трик. Я багато разів забивав двічі, але тричі вперше. Дуже радий цьому. Звісно, не можу не сказати дякую команді, без котрої цього б хет-трику не сталося. -Чи забрав в колекцію м’яч після такої події?-Зараз це зроблю. Буду давити на адміністратора (посміхається). -На сьогодні в нашої команди два бомбардири. В тебе 6 м’ячів та у Пилипа Будківського 8….-Я розумію, що ви хочете запитати. Я не думав про те, щоб стати кращим бомбардиром чемпіонату. Просто завжди намагаюсь використовувати власні моменти на 100 відсотків. Ми не змагаємось з Пилипом. Я буду радий, якщо буде забивати наш капітан, а я ні. Головне – перемога команди.-На прес-конференції після матчу Віктора Скрипника запитали, чи буде Неманья «виставлятися» перед командою, але це все ж таки питання до тебе.-Подивимось (посміхається). Треба не зупинятися, працювати далі і перемагати. Це найголовніше. -Чого нам не вдалося в іграх проти «Кудрівки» та «Кривбасу»?-Не знаю навіть, що сказати. Ми грали непогано, але фарт відвернувся від нас в деяких моментах. Рикошет двічі, голи… Стосовно «Кривбасу»….Після першого голу ми часто помилялися і через це, в підсумку, програли матч. -Який, на твою думку, потенціал у нашої команди в цілому? На що можемо розраховувати?-В нас дуже гарна команда, але треба користуватися своїми моментами. Використовувати практично кожен момент, щоб забити. Створюємо дуже багато, але не забиваємо. Через це і нестача очок. Зараз не хочеться думати про турнірне положення. Треба просто зосередитись на роботі і працювати далі. -Чого очікуєш від поєдинку проти «Колоса»?-Я думаю, що «Колос» зробить висновку після програшу «Епіцентру» у буде грати зосередженіше. Нам потри юно діяти так, як в останньому нашому матчі – використовувати створені моменти та не програти в боротьбі.
⚡️🏁 Віктор Скрипник: «Такі матчі - це психологія»Керманич луганської «Зорі» Віктор Скрипник про перемогу над СК «Полтава»: -Коли перемагаєш 4:0, може здаватися що все було легко. Ми працювали, розуміли, що будемо грати проти команди, яка знаходиться внизу турнірної таблиці, команди, якій потрібно також набирати очки. Протягом тижня ми казали, що не буде легкої прогулянки. Вже грали з «Кудрівкою» схожу гру… Болить до сьогодні…. Забивши третій мʼяч, вже заспокоїлися трошки. Подяка хлопцям. Такі матчі - це психологія. Забили чотири голи. Могли забити ще. Зіграли «на нуль» - це все те, що треба. -Чи буде «виставлятися» команді Андушич?-Це до нього питання (посміхається). Він гравець, котрий робить різницю. Перший мʼяч - дуже гарний і дуже корисний був для нас. Після гри - це вже до гри. Дивимось вперед. Попереду нас чекає непростий поєдинок проти «Колоса». -Коли ми побачимо Петара Мічіна?-Він отримав травму на зборах в Туреччині. Йому зробили операцію на коліні і тепер чекаємо його наприкінці березня. -Може вам потрібно частіше грати на «Оболонь-Арені»?-В нас є стадіон, де ми проводимо домашні матчі. Але можу сказати, що завжди з задоволенням приїжджаю на цю арену. Тут, до речі, ще не програвав жодного разу.
Вчора шокувало поле на стадіоні «Динамо». Ми, звісно, писали, що будуть труднощі, що старт сезону буде непростим з точки зору інфрастуктури - але такого жаху навіть ми не могли уявити. Особливо це контрастує із заявами генерального директора клубу Дмитра Бріфа, який стверджує, що на підігрів «Динамо» витратило біля 20 млн гривень. Бо, хоч погода була і аномальною, але з урахуванням витрачених коштів - стан газону варто визнати незадовільно-провальним.За нашою інформацію, керівництво клубу теж в шоці від побаченого. Отримуємо сигнал, що в найближчий час можливе проведення термінової заміни газону на стадіоні. Це знову таки викликає нові питання, де зможе грати свої матчі «Динамо». А доля «Зорі» взагалі покривається туманом, адже луганчани теж ділять цей стадіон з Столичними. Двох команд в такому стані цей газон точно не витримає. Дуже багато питань виникло після побаченого, адже на такому городі давненько не грали в УПЛ, а набирати очки для діючого чемпіона в таких умовах стає ще важчим, хоча інших проблем й так вистачає.
І ще одна частина сьогодні «Зоря»Цікавий новачок: ВерлейРезюме: тишком-нишком команда Віктора Скрипника провела одне із найкращих міжсезонь (умовне міжсезоння, звісно) в лізі. По суті посилили і так міцний склад. Особливо інтригує нападник Верлей - те що чули і бачили вражає, уже цікаво глянути, як він буде працювати в офіційних матчах, але потенційно він і Будківський можуть стати найкращим тандемом в УПЛ, на рівні хлопців з «Полісся». Має зайти і Домагой Єлавіч. Йому 24 роки, і в Боснії він на позиції лівого вінгера виглядав пристойно. До речі, саме луганці - єдиний клуб в лізі, який робить акцент на гравців з Балкан, і ми бачимо, що це у них виходить непогано. Повʼязане це з агентом Петаром Саблічем, братом того самого Горана. Петар працює в компанії ProStar, має хороші звʼязки на Балканах і привозить весь цей десант в «Зорю». Серед втрат і відзначити когось важко, були питання по Пилипу і по Скрипнику, але вони залишаються у клубі. Проблема лише в одному - «Зоря» дуже добре укомплектована на фоні середняків, але недостатньо для боротьби за призові місця. Тому вони можуть боротися за будь-яке місце в діапазоні з 5 по 10 місце, жодне з яких нічого глобально їм не дає. Тому поки ставка на розвиток та продаж гравців, це у них виходить якісно, про що ми восени детально розписали.
🔥Як нам стало відомо, сьогодні вранці, буквально за годину, повинно відбутися перше в 2026 році зібрання клубів УПЛ - Загальні збори клубів. Питання на повістці дня важливі з точки зору комерції - це і маркетингова стратегія ліги, і беттінгові права, і головне, розвиток УПЛ ТБ. 📈За останній час ми впевнено констатуємо значний розвиток каналу - особливо, зі сторони наповнення. Дуже якісний склад коментаторів, контент, недільна підсумкова передача, новини. І як наслідок - значний ріст рейтингів, про що говорить сама УПЛ. Проблема, як стверджують деякі клуби, відсутність монетизації для самих клубів. Наразі клуб Премʼєр-Ліги може отримати за сезон щось близько 1 млн гривень. На фоні навіть наших найближчих сусідів - це сльози. І мова навіть не про потужних поляків, які вже роками розвивають телепродукт та мають гарний ринок. Це стосується і угорців, і румунів, і чехів, і ще купа країн. Навіть до повномасштабного вторгнення клуби УПЛ заробляли набагато більші кошти, на той момент 5-6 млн гривень, тобто мінімум 200 тисяч доларів/сезон. Дехто скаже, що йде війна і матиме рацію. Але з іншої сторони це не заважає зʼявлятися на ТВ і навіть YouTube купи нових шоу, передач, виходять класні українські фільми, які роблять непогану касу. Глобально, а чим гірше футбол, який має популярність та хороші рейтинги - УПЛ навіть більші ніж іноземні чемпіонати!🎥Як кажуть наші джерела, вирішення проблеми - створення власної ОТТ-платформи. Про це багато говорилось, починаючи ще з 2022 року, однак зараз обʼєктивні цифри говорять про те, що час, певне, прийшов. УПЛ має хорошу команду в менеджменті, класних фронтменів, якісний продукт - варто лише набратися сміливості та спробувати. В принципі, і глядач уже готовий морально до появи окремої платформи для всього рідного футболу. Бо ми не раз констатували, що ми повинні формувати культуру споживання та вболівання, якщо хочемо розвитку клубів і вимагаємо результат від вітчизняних команд. Бо програш якимось кіпріотам - це, в тому числі, і недоотримані кошти за ТВ, яких не вистачило на трансферну кампанію. Тут дрібниць не буває.
⚡️🏁 Віктор Скрипник: «Хочемо грати від серця, для наших вболівальників, за наше місто, за клуб»Головний тренер луганської «Зорі» Віктор Скрипник підбив підсумки зимових зборів нашої команди:-Як ви загалом оцінюєте ці навчально-тренувальні збори?-Я сказав сьогодні команді перед грою, що вдячний їм за роботу на зборах. Завжди є те, що хочемо покращити, але команда гарно працювала, віддавалася на тренуваннях. -Чи задоволені ви функціональною готовністю гравців?-За місяць команда виходить на той рівень готовності, котрий ми планували. Не треба забувати, що тут команда працювала не так, як в сезоні. В Туреччині практично завжди тренувалися в дворазовому режимі. Бачили, як було важко, але розуміли, що все це буде тільки на користь команді. -Чи побачили ви прогрес у розумінні вашої ігрової моделі?-Модель футболу зараз така, що неможна зупинятися на чомусь одному. Треба розвиватися. Багато тренували стандартні положення. В цілому – є покращення. Зіграність – це той прогрес, котрий кожен тренер хоче бачити. -Чи побачили ви футболістів, які приємно здивували?-Такі гравці є. В мене зараз це в думках, але не буду називати прізвища. Хто грає, хто виходить на поле – ті хлопці виходять на той рівень, який ми чекаємо від них. -Наскільки швидко новачки адаптувалися до вимог команди?-Перед початком зборів я казав, що нам потрібні флангові футболісти, гравці атаки. Впевнений, що всі вони нам допоможуть. І Верлей, і Ба, і Єлавіч з Задорожним. Чотири атакуючих гравця це саме те, що потрібно. Це створює конкуренцію, котра корисна всім. -Не побачили ми в останніх матчах Ігоря Горбача. Не було також тривалий час Петара Мічіна, Крістофера Нваезе. Плюс через пошкодження був замінений Роман Саленко. Наскільки тривалим буде їх відсутність?-На жаль, Петар Мічін в першому матчі тут травмував коліно. Йому зробили операцію. Потрібен тривалий час на відновлення. Сподіваємось, що він встигне за нас ще пограти. У Горбача та Саленко мікротравми. Під час зборів йде подвійне навантаження, тому таке трапляється і це нормальне явище.Крістофер Нваезе захворів. На жаль, на це ми не можемо вплинути. Він захворів в Нігерії малярією. Ця хвороба проявляється більше ніж через тиждень. Відчув він, що хворий, вже в Туреччині. Звичайно, це неприємно. Бажаємо Крістоферу скорішого одужання. -Чи відчуваєте, що команда стала більш згуртованою?-Так, я це відчув, але хочу, щоб було ще краще. -Що б ви хотіли сказати вболівальникам перед початком сезону та чого їм очікувати від команди вже в перших іграх?-Всім, хто за нами слідкує, цікавиться нашою долею та в цілому всім нашим людям в Україні хочу побажати мирного неба над головою, спокою та повернення до нормального життя. Стосовно своєї команди, скажу, що не люблю байдужих на полі. Хочемо грати від серця, для наших вболівальників, за наш город, за клуб. Будемо робити все, що від нас залежить для досягнення позитивного результату в кожному матчі.ФК Зоря
⚡️👍 Нас очікують матчі проти ФК «Гагра» та ФК «Ауда»9-го лютого «чорно-білі» проведуть свій наступний матч на учбово-тренувальних зборах в Туреччині. Нашим суперником стане команда гарно знайомого вболівальникам нашої команди Желько Любеновича – ФК «Гагра» Тбілісі. ФК «Гагра» в минулому сезоні зайняла 5-те місце в таблиці серед 10-ти команд Ліги Еровнулі (Прем’єр-ліга). До речі, головним тренером клубу з Тбілісі є гарно знайомий нашим вболівальникам екс-гравець «чорно-білих» Желько Любенович. Гра «Зоря» - «Гагра» розпочнеться о 15:00 за київським часом.https://youtube.com/live/98726y3YdqcОстанню гру на зимових зборах в цьому році ми проведемо 13-го лютого. Протистояти нам буде клуб з Латвії – «Ауда».В минулому сезоні команда зайняла 5-те місце серед 10-ти команд елітного дивізіону. Також в 2025-му році клуб став володарем Кубка Латвії, обігравши в фіналі ФК «Рига» 2:1. Це дозволило приймати участь у відбірному циклі до Ліги Конференцій. Матч «Зоря» - «Ауда» відбудеться 13-го лютого та розпочнеться о 10:00 за київським часом (можлива зміна часу). https://youtube.com/live/wm_rKGJlKkgОбидві зустрічі ви зможете подивитися на клубному YouTube каналі каналі «Зорі»
⚽️ Будківський: чотири варіанти розвитку подійСпираючись на свої джерела, Співаковський відповідає на питання - що відбувається навколо кращого бомбардира та лідера Зорі Пилипа Будківського?▶️ Перемовини капітана з Зорею знаходяться на просунутій стадії. 33-річному форварду пропонують продовжити контракт на два роки на покращених умовах та залишитися у клубі на тренерській посаді. Не закритий тільки ключовий пункт - клаусула. Тобто сума, за яку Зоря буде змушена віддати гравця, якщо ним зацікавиться хтось більш статусний. М'яч залишається на половині поля клубу.▶️ Казахстанський Іртиш, який повернувся у Прем'єр-лігу, пропонує Будківському зарплату - вдвічі більше покращеної пропозиції Зорі. Та готовий сплатити за гравця компенсацію в районі 100к євро. ▶️ Клуби УПЛ з конкретними пропозиціями поки що не виступають. 📌 Ситуація має наступні варіанти розвитку:1️⃣ Зоря та Будківський домовляються про клаусулу, він підписує новий контракт і залишається в команді до 2028 року. 2️⃣ Будківський підписує новий контракт, а потім будь-який клуб активує клаусулу гравця в будь-яке міжсезоння.3️⃣ Будківський та клуб не домовляються про новий контракт: гравець підписує передконтракт з новим клубом, або чекає пропозиції, сидячи на лавці, або тренуючись в U19. 4️⃣ Іртиш або команда з УПЛ пропонують Зорі суму, яка задовольняє луганський клуб, і Пилип переходить вже в це міжсезоння.Як думаєте - який варіант найреальніший? 🤔
-Хтось із молоді поїде на збори?-Так, в нас є, так би мовити, на олівці, 1-2 молоді футболісти нашої Ю-19, котрих ми візьмемо на збори. Попрацюють з нами, подивимось на них. Вони на це заслуговують. Називати прізвища не буду. -Розкажіть, будь ласка, приблизний графік команді на найближчий час?-Відпустка в нас розпочалася 14-го грудня. Десь в районі 10-х чисел січня, українські гравці пройдуть мед огляд, а 13-го ми вирушаємо на збори в Туреччину. За планами – 14-те січня наш перший тренувальний день. В середині лютого повертаємось додому, будемо працювати в тижневому циклі і готуватися до матчу проти «Кудрівки» вже в Україні. Плануємо зіграти десь 6-7 контрольних матчів. Можливо, якщо потрібно, зіграємо більше ігор. -Чого б ви побажали людям нашої країни в новому році?-По-перше: всі ми хочемо, щоб закінчилася війна, щоб ми вийшли з війни з високо піднятою головою. За ці 4 роки бойових дій наші люди доказали всім, що ми незламні. Бажаємо нашим військовим, котрі нас боронять, здоров’я, щоб вони були живі та повернулися додому з перемогою. Дуже хочеться, щоб в 2026-му році ми вже були країною, котра ще раз довела всім, що українці обирають свободу та мир.ФК Зоря
⚡️🏁 Віктор Скрипник: «Ми не задоволені тим місцем в таблиці, яке зараз маємо»Керманич луганської «Зорі» підбив підсумок зустрічі з ЛНЗ:-Не сподобався мені перший тайм. Пропустили дитячий перший гол. Було багато боротьби, жовті картки. З цього всього приводу ми зробили заміни. Були шанси щось зробити попереду, але ми його не використали. Потім стандарт, два наших гравці не зуміли розібратися в простій ситуації і знову гол. Зараз буде пауза, а потім ми вирушаємо до Туреччини, де будемо працювати та виправляти помилки. -«Зоря» під вашим керівництвом атакуюча команда, котра створює проблеми кожному супернику. Сьогодні щось не вийшло. Чи вплинула відсутність вашого капітана та бомбардира Пилипа Будківського? -Капітана команди не вистачає завжди. Це футбол. Будківський є Будківський. Він багато мʼячів забив. Але ми грали одинадцять проти одинадцяти і у суперника теж були проблеми зі складом. Завжди хочеться грати в оптимальному складі. Коли така команда як ЛНЗ веде в рахунку, вони сідають на власну половину поля, тому мало простору для атак. Тим не менш, декілька моментів ми створили. На жаль, не використали їх. -Чи задоволені ви тим як нападника зіграв Неманья Андушич та чи розглядали інші варіанти? -Андушичу не треба простір. Він може щось вигадати, коли мʼяч в його ногах. Хотіли більш швидко грати краями. Саленко, котрий грав в другому таймі, дуже талановитий хлопець. Але юнакам не вистачає ще стабільності. Їм потрібен час. В цілому можу сказати, що ми не задоволені тим місцем в таблиці, яке зараз маємо.ФК Зоря