Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Відчувай душею 🕊️
Added 06 Jan 2025

Відчувай душею 🕊️

@zapysnyk01
Number of subscribers: 141
Photos: 270
Videos: 35
Links: 6
Description:
•про те, що торкається струн душі

👥 Number of subscribers

141
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: +1

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Logo change history

Name change history

Відчувай душею 🕊️ 2026-02-07
Відчувай душею💜🕊 2025-01-07

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-07

Wall

Telegram statistics channel

Я падаю… встаю… і знову йду.Сльозами стежку часто заливаю.Життя веде крізь радість і бідуУ серці ж віра, що не помирає.Зі мною Бог. Зі мною Кращий Друг.Він погляд Свій з мого життя не зводить.Я інколи боюсь, що не дійду.Він поруч… Через води Сам проводить.Я в світі цім без Нього не змогла б.Мені й на мить без Нього страшно дуже.Як поруч Бог: чи спека, чи гроза,У Ньому - захист мій. І не байдужийГосподь до тих, кому нелегко йти,Хто вже втомився плакати й мовчати,Кому болить від горя та туги,Хто вже знеміг, щоб зло перемагати.Хто знову плаче, падає, встає,Христос з любовʼю руки простягає.Він милість, прощення дарма дає,Продовжує любить, не докоряє.В Нього любові - цілий океан.І милостей Творця збагнуть не в силах,Та й зрахувать не в змозі, скільки ранПробиті руки цвяхами зцілили.Коли душа ридала від жалю,А серце в Небеса дивилось з болю.Слова Христа: за вас Отця молю,Підтримували… Йшов виконати волюТого, Хто все в усьому, хто Творець…А я? Хто я, щоб помирать заради мене?Хто я, щоби Любові споглядать взірецьБезмірно досконалий і смиренний. Коли я падаю, встаю і знову йду, В покорі - споглядання на Голгофу.З Ісусом, вірю, в Небеса ввійду.Життя по іншому, здається, катастрофа.Ірина Маринич
А на Небі…А на небі вже не буде й краплі боляче.А на Небесах нема й дрібних образ.В Небі жодне серце не закрає розпачем.В Небі сльози щезнуть вмить за один раз.Горя, ні печалі, ні страждань, розлукиНе зазнає в Вічності жодная душа.Небеса - це місце, де немає муки.В Небеса вхід вільний, навіть без гроша.Там не буде смутку. Там нема тривоги.Там ніколи більш не будуть помирать.В Небесах ходитимуть по золотих дорогахІ Христа Спасителя будуть прославлять.А на Небі вдови більш не будуть плакать.А на Небі сироти утішаться Творцем.Небеса врочисто кожному відплатять.Голови прикрасять славою-вінцем.Там маленькі діти більш не захворіютьЙ материнське серце вже не заболить.Небеса - це місце, про що кожен мріє.Хоч би день як там, тут на землі прожить.А на Небі, вірте, будуть всі радіти.Навіть, хто в житті ніколи не співав,З ангелами разом славно величатиЗі сльозами вдячності за Його дива.Ні на жодну мить не змовкне там хвалінняТому, Хто помер й відкрив нам Небеса.Тому, Хто пожертвував Себе задля спасіння.Уявить не в змозі… Небо - чудеса!Розум не осягне, оком не збагнутиЙ вухо те не чуло, що чекає там.Дивний наш Спаситель, поможи набутиВічне і нетлінне, щоб ввійти всім нам.…..Раптом, друже, ти стоїш на пів дорозі.Забронюй уже на Небеса білет.І тримай так міцно, коли і не в змозі.Небеса - прекрасні. Інше - це секрет.Ірина Маринич16 березня