Source
Поліція Закарпаття🇺🇦 | ️Завдали понад півмільярда гривень збитків: перед судом постануть злов...
332 Views/Reach
2025-05-02 13:30
Message №2373
❗️Завдали понад півмільярда гривень збитків: перед судом постануть зловмисники, які незаконно видобували мінеральні води на ЗакарпаттіУ лютому поліцейські викрили нелегальну схему видобутку мінеральної води.До злочину причетні 46-річний директор оздоровчого закладу та його 30-річний заступник, депутат сільради.Зловмисники, маючи ліцензію на видобуток мінеральних вод зі свердловини у межах Мукачівського району, здійснили незаконну врізку в іншу трубу поза дозволеними їм офіційно межами. Здійснюючи звідти забір води фігуранти незаконно видобули 26 000 м³ вуглекислих мінеральних вод.Незаконно видобутий ресурс фігуранти перевозили до місць розливу, а опісля – реалізовували на території України. Своїми діями вони завдали понад 644 млн грн збитків державі.Тоді їм повідомили про підозру за ч.3 ст.240 ККУ, тобто порушення правил охорони або використання надр та незаконного видобування корисних копалин.Досудове розслідування у справі завершено, а матеріалами кримінального провадження скеровано до суду.