Source
Вуса ухо👂🏻 | Якщо чесно. От відверто з вами.НаВі робили багато концептуальних речей...
1 370 Views/Reach
2026-04-17 21:42
Message №4030
Якщо чесно. От відверто з вами.НаВі робили багато концептуальних речей.Андрій розумів що він підходить до цього матчу в статусі андердогу. Така нищівна поразка, таки і говорить про купу тестів та спроб знайти слабкість, зламати дефолт, спрогнозувати дії або прочитати гру. Мені здалося, що гравці НаВі місцями робили нетипові речі.Ви можете сказати, що мені так здалося, і будете не праві.Я не вважаю, що Зайву знищив опонента, я вважаю, що опонент відіграв не достатньо зважено з точки зору оцінки. Було як на мене забагато емоцій. Можливо саме цього і не вистачає проти Віталіті, але це команда яка грає в оптимальний КС.Я все ще вважаю, що НаВі можуть краще догравати ситуації 2х, 3х, і тут має бути більше думки. Потрібні прості/лінійні речі в таких моментах, креатив в окремих ситуаціях.Момент з бомбою на зігу показовий з перспективи його дограшу. Закінчення раунду в поточній ситуації недолуге. Немає оцінки ризиків, та планування дограшу.В поточній ситуації, я бачу єдиний варіант для НаВі - гра парами.Качати тімплей та шукати баланс.Час та простір є, ми розуміємо, що ця команда не повинна випасти з топ 10 в дистанції 5-7 місяців. Для всього іншого існує ДОПОМОГА НА БАНКУ СПЕЦПІДРОЗДІЛУ ГУР