Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Тероборона Південноукраїнська
Added 16 Jul 2021

Тероборона Південноукраїнська

@yuzhoborona
Number of subscribers: 16 841
Photos: 4,180
Videos: 1,530
Links: 1,890
Description:
Для зв'язку: [email protected] Оперативна координація дій жителів Південноукраїнська в умовах військової агресії рф. Найважливіші новини міста, району, області, України та світу

👥 Number of subscribers

16 841
Average/Day:: +4
Average/Week:: -13
Average/Month:: -63

👁️ Average views per message

7 257
Average/Day:: 5,160
Average/Week:: 10,263
ERR: 43.09%

📊 Messages per Day

5.2
Last day: 10
Week average: 2.6
Average per day: 5.2

Logo change history

Name change history

Тероборона Південноукраїнська 2024-10-15
Тероборона Южноукраїнська 2024-03-22

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Галущенко вже втретє підставляє Зеленського. Тепер – ледь не протягнувши чорта з підозрою від НАБУ/САП на посаду в НКРЕКП. Нагадаю, раніше Галущенко вже зганьбив Зеленського двічі: 1. перед всім світом у Берліні із нісенітницею про “1 ГВт потужності вже цьогоріч”; 2. коли заперечував реальну аварію на Південноукраїнській АЕС, назвавши її “пропагандою рф”.І от зараз – Галущенко (і, припускаємо, Шурма) ледь не протащили ексзаступника Галущенка Максима Немчинова, який минулого тижня отримав підозру від НАБУ, до НКРЕКП. Це комісія, яка зокрема відповідає за тарифи на електроенергію. Ось документ комісії, з якого видно – Немчинова до НКРЕКП відібрали, але призначити не встигли: https://bit.ly/4d24cJ0 Ми у ЦПК виявили, що прямо під час вторгнення (2022-23 роки) сімʼя Немчинова купила котедж в елітному комплексі Goodlife park. Вартість такого із землею на липень 2024 року – приблизно 800 тисяч доларів США. Попри значні статки Немчинова – зайвих сотен тисяч доларів він на таку покупку не мав.Але у Галущенка/Шурми поки що все йде по плану. До НКРЕКП призначили інших підконтрольних їм маріонеток – заступника Галущенка Юрія Власенка та голову Держенергонагляду Руслана Слободяна. Із цікавого – організували ці кадрові зміни у НКРЕКП після того, як вона відмовилася виконувати рішення Ставки головкома з підвищення тарифів. https://bit.ly/3YIbhKzТакої незлежної поведінки у Зеленського не пробачають. Це ж вам не махрова брехня Галущенка про “гігават” та “ніякої аварії на АЕС”.
🕵️‍♂️ Ну останнє в цьому епізоді, це діяльність правоохоронців. 🤔З статті Юрія дізнаємося, що виявляється СБУ все знали і …. «відкрила кримінальне провадження. Бо мова ж не просто про продаж вугілля дешевше ринку, а й про те, що це вугілля не пішло державним теплоелектростанціям. На початку березня пройшли обшуки за адресами, пов’язаними з Максимом Немчиновим»🤷‍♂️Ось тільки потім відбувся поворот і: «Однак після обшуків правоохоронці не пішли далі — ні підозр, ні арештів.»☝️А пояснення цьому Юрій знаходить в тому, що: «За нашими даними, гробова мовчанка Банкової та контрольованих нею чекістів пов’язана саме з тим, що це якраз і є не історією боротьби з корупцією, а боротьбою різних груп впливу в оточенні міністра енергетики Германа Галущенка. Бенефіціаром обшуків, за нашими даними, став радник міністра Ігор Миронюк, який хотів вибити точку опори з-під ніг конкурента Немчинова. У Миронюка, між іншим, із міністром не лише кабінети на одному поверсі, вони ще й мають спільний знаменник в обличчі державного зрадника Андрія Деркача.»💁‍♂️Міронюк і зараз «смотрящий» за Енергоатомом від Шурми з Галущенко. Тому в версію про перерозподіл потоків серед команди Галущенко дуже вірю )) 📺Захочете деталі - ось чудовий сюжет на тему цих вугільних оборудок) https://youtu.be/3b-lp9_aHh4?si=Obowb1JJemuR4Rlp
🥵⚛️До питання спеки і відсутності електроенергії. А памʼятаєте цю новину? Вона майже вийшла рік тому! Коротко - тягнули «свою» фірму, щоб зробити ремонт турбіні в два рази дорожче. Постійно перемагав Турбоатом (до речі, державний) і потім просто відмінили тендер через «брак грошей». 🤬Так ось - ми з колегами поцікавились як ситуація виглядає через рік. 📉Якщо коротко, 2 блок Хмельницької АЕС з березня не працює на повну потужність. Через ту турбіну трохи більше половини маємо від номінальній потужності в 1000.🤦‍♂️Ще раз причина: Енергоатом не може відремонтувати Турбіну. Другий тендер Енергоатом взагалі скасував через… брак коштів…. І ми втратили сотні Мвт в потрібний нам час. Логіку в діях керівництва Енергоатому (ну окрім корупційної) знайти просто неможливо. А наслідки такої неналежної роботи – легко. Це мінус 15 млрд грн потенційного доходу підприємства та відключення по кілька годин навіть в сірих зонах.Мені от цікаво, як саме вони збираються будувати 3 та 4 енергоблоки ХАЕС за 100 млрд, оголошують незаконні тендери, коли немає навіть 500 млн на критично важливий ремонт😡