Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Юля Юріна
Added 14 Jul 2024

Юля Юріна

@yuyuyunicorn
Number of subscribers: 652
Photos: 366
Videos: 200
Links: 179
Description:
Розповідаю про фольклор, шоу-бізнес та власну творчість

👥 Number of subscribers

652
Average/Day:: -3
Average/Week:: -7
Average/Month:: +10

📊 Messages per Day

0.3
Last day: 1
Week average: 0.4
Average per day: 0.3

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 685 26-03-24 10:36
Вони повертаються, але ненадовго – щоб відзначити своє десятиріччя з Файними Людьми!Фольклористка Юля Юріна + мультиінструменталіст Стас Корольов = незаконно яскраві YUKO закриватимуть лайнап Light Stage Faine Misto 2026⚡️Золоті нитки фолку, вшиті у тканини електроніки – у 2016-му YUKO почали переосмислення традиції через ритм і експеримент, що швидко відгукнулось у слухачах навіть далеко за межами України. 2026-ий – єдиний рік, коли цей самобутній дует виходить разом на сцену після шестирічного затишшя. Зараз Юля та Стас зосереджені на сольних проєктах та не планують випускати нову музику й відновлювати діяльність YUKO.«Ой як тяжко ту греблю копать», а ще тяжче Файного чекать❤️‍🔥Найзапальніші треки зіллються в полумʼя на межі минулого і майбутнього – такий момент, якщо й повториться, то хіба що ще через 10 років!YUKO: «Файні Люди, не пропустіть виступ молодого перспективного гурту!»🪐 02.08 | неділя | Light Stage🎫 Квитки на Faine Misto 2026: Шлях, Якого Не Було100% зібраних коштів буде спрямовано на закупівлю дронів-перехоплювачів для 12-ї БрСП «Азов» НГУ в рамках збору «Звуковий барʼєр».Підсилити збір 🇺🇦
👁 221 26-03-01 14:42
ВІДКРИТЕ ІНТЕРВ'Ю З ГУРТОМ YUKO❤️‍🔥Чотири роки вони були "перспективним молодим гуртом", а ще за шість стали "гуртом, на якому виросло покоління"!За два дні до першого сольного концерту за шість років Юля Юріна та Стас Корольов a.k.a. YUKO зберуться разом, щоб разом із авторкою Artилерії Юлією Ткачук (мною) поговорити про свій реюніон до 10-річчя гурту, а також — відповісти на провокаційні (та не дуже) питання юкерів!Приходь 11 березня у Squat17b — історичне місце, що колись вперше возз'єднало Yuko ще на благодійному стрімі (if you know — you know)!Цього разу ціль теж благодійна — збираємо на поточні потреби ГУР Line-up:— Відкрите інтерв'ю Юлі Ткачук з Юлею Юріною та Стасом Корольовим— Q&A з відвідувачами та автограф-сесіяЧекаємо вас!📍 Локація: Squat 17b, вул. Терещенківська, 17б📅 Дата: 11.03 (19:00)🎟 Вхід за попередьою реєстрацією, та донатом, на місці. Збираємо на поточні потреби ГУР Під час події буде проводитись запис, тож просимо не запізнюватись📍Зверніть увагу, що неповнолітні можуть перебувати на події тільки у супроводі батьків або офіційних опікунів
👁 482 26-02-10 17:18
Фронтова студія - це проєкт, в якому 14 артистів висвітлюють роботу 14 різних бригад, які зараз беруть активну участь в бойових діях.Півроку тому відбулася моя поїздка в Краматорськ та Харківську область, де я знайомилась з 28 ОМБр.Це був дуже незвичний досвід. І дуже емоційний. Я, як цивільна людина, вперше опинилась серед військових, які ось тільки повернулися з позицій і з якими ми приїхали поспілкуватися та розповісти про їх роботу. Я не знала як правильно спілкуватися, тому багато нервово хіхікаю та відшучуюсь. Не сприйміть це за неповагу.Це титани. Я пишаюсь цими хлопцями, вони реально герої.За 4 дні зйомки відбулося дуже багато подій, які я запам’ятаю на все життя. Нульовий день та проходження психологічної смуги (я не знала що таке існує), навчалися літати на бпла, їздили на танку, стріляли з арки, ак, рпг, спілкувалися, дуже багато спілкувалися. Я ніколи не розбиралась в військовій структурі і для мене це дійсно невідома історія в якій я намагалась розібратися та простими словами передати все що відбувається в кадрі.Насправді дуже важливо розповідати про те, що роблять хлопці, хто вони, як дивляться на цей світ та показувати їх. Вони кожного дня боронять кордони та воюють за нашу свободу.Дякую знімальній команді та культурним силам.Переходимо до перегляду відео та ділимося своїми враженнями. І триває збір для 28 бригади, тому за посиланням вище, закиньте по 28 гривень🙌https://youtu.be/Os63pvpr2P8?si=CBN11ySfbRPcyOt8
👁 600 25-06-19 21:23
Трек вже в мережі!!!Слухати тут: https://orcd.co/a_chy_bulo_litoЯ створила цю пісню після трьох ночей жахливих обстрілів балістикою та шахедами по Києву. Я не спала декілька днів і зрозуміла, що хочу відчути всередині себе хоч трохи гарного настрою та легкості, бо мій емоційний стан вже просто не витримує. Я написала 5 проєктів в гараж бенді і всі вони були нестерпно сумні, я писала та видаляла, і шостий проєкт вийшов якраз таким, як треба. По тематиці народної пісні я обрала Купальські пісні, але я дуже не хотіла використовувати в пісні саме текст «Ой на Івана Купала», бо до мене це зробили вже купа артисток і я поставила собі на це заборону) Я прослухала дуже багато автентичних етнографічних записів і зібрала з цього всього свою купальську пісню. Зараз пісні, ворожіння на Івана Купала із центрального язичницького дійства, пов'язаного з культом богів, перетворилося на молодіжні розваги. Віночок у річці точно не стане гарантом чи знайдете ви своє кохання, а спалити опудало Купала або Марени - не буде стовідсотковим захистом від нечистої сили, але це відчуття магії, зустріч з друзями та масові розваги та відчуття безтурботності - це те, чого дуже не вистачає. Тому в мене народилась саме така легка та танцювальна пісня «А чи було літо»
👁 445 25-06-06 16:03
Ми вже попереджали: у лайнапі фестивалю наближається мить, коли темрява Dark Stage поглине світло, а сяйво Light Stage розітне морок темноти.Цей час настав. Faine Misto готується до музичного ритуалу, що здіймає з глибин забуті скарби поколінь, стирає межі часу та пробуджує первісну силу. Тут сплелося усе – транс і танець, електроніка і етно, магія і мудрість, чарівність і нестримність, спів і крик. 🔥Фантастична Юля Юріна повертається у Файне Місто, щоб влаштувати справжній вогняний обряд на Dark Stage!Фольклористка за освітою та покликом серця, Юля Юріна майстерно вдягає «білі стрічки» на біти, сміливо міксуючи багатоголосся, настрій і красу народних пісень різних регіонів країни з роком, арт-роком та електронікою. Яскравим прикладом цьому є крайній альбом «Краля» – інноваційне переродження традиційного у пульсі сучасності. Вдягайте свої черевички та налаштовуйтесь відточувати колоритні ритми у сьоркл-піті русалочок та дівок-чарівниць💥Відчуйте, що фольклор – не музейна реліквія, а жива стихія! І коли ця стихія вирветься на сцену, стримати її буде неможливо. 📌 3.08 | неділя | Dark Stage🔮 Квитки на благодійний фестиваль Faine Misto 2025: На Зламі Епох100% виручених з фестивалю коштів буде спрямовано на кейсеваки для 12-ї БрСП «Азов» НГУ. Підтримати збір🇺🇦
👁 741 25-03-11 21:33
https://youtu.be/jgS3DfVcU_U?si=bASFyfaQoSjyaYxnДякую підписникам, що скинули це відео, бо рекомендації не показували.Пустила не одну сльозу. Насправді ця ретроспектива майже на 10 років тому перевернула в мені все в середині. Це приємна та болюча ностальгія по майже всім цим гуртам, учасників яких знала особисто, або перетинались на музичних тусовках. Хочу сказати що той період був дуже унікальний та музична тусовка, яка розлетілася зараз по всіх куточках світу (або країни) була неповторна в своїй єдності, спільних болях, спільних інтересах та відсутністю ідеї створювати музику під тікток, а робити щось концептуальне та неординарне.Так, дійсно цим всім гуртам та YUKO було складно існувати в той час на ряду з російським ринком та його впливом. В музику завжди вливалися величееееезні кошти, які майже ніколи не поверталися, бо такі гурти не грали на корпоративах, на радіо, на тб, стріммінги тоді тільки заходили на ринок і про роялті навіть не чули та основним заробітком були тільки літні фестивалі, яких завжди всі дуже чекали. Про YUKO скажу, що це був складний та прекрасний період в моєму житі, я дуже поважаю Стаса Корольова та дуже вдячна за цей період спільного старту в музичній карʼєрі.Так, були розбіжності колись давно, але я чудово розумію чому ці розбіжності були та у виснаженому та голодному стані завжди в першу чергу займаєшся самокопанням та самозакопуванням, особливо коли ти молодий та енергійний гурт, яких хоче долати вершини, але довгий час бачиш лише перешкоди.Перед початком ковіду в нас був запланований тур Україною та Європою та було підписано багато концертів за кордоном на міжнародних фестивалях та шоукейсах і в один момент все обірвалося. Сталося як сталося. Тоді просто не витримали ні нерви, ні амбіції, ні спосіб існування та взаємодії.Але музика вічна і вона досі існує, її досі можна почути та побачити в інтернеті і вона дійсно поза межами часу.Сподіваюсь цього року наш колись «перспективний починаючий дует» зможе вас порадувати фізичною вініловою платівкою, яка зможе залишитися в часі, просторі та в ваших руках)
👁 328 25-01-20 14:20
В цьому каналі ви дізнаєтеся інформацію першими, тому зараз розповім вам про підготовку до нового релізу)Ви знаєте що в цьому році вийде новий альбом і перший сингл вийде дуже скоро і під нього я вирішила знову самостійно зняти відео)Цей раз я знову виступаю і продюсеркою, і режисеркою, частково декоратором та стилістом) Вже тиждень йде підготовка до зйомки, яка відбудуться в цю суботу і це знову величеееезний об’єм роботи в обмежений термін. Це звісно вимотує, але для мене це дуже цікавий досвід від якого я кайфую)Вже заброньована студія, підключений рентал, оператори та світловики, люди, які задіяні в кадрі, збираю референси для мейкапера, малюю розкадровки в тандемі зі штучним інтелектом, обираю колір для фарбування кліпу,домовляюся з українськими майстринями по прикрасах, планую примірки та підбір одягу для всіх учасників зйомок.Саме цікаве на даний момент це робити декорації ))Вперше була на барахолці на Почайній, де серед купи непотрібу можна знайти щось потрібне та цікаве, покажу пару деталей з того що вже зробила.Ось такий горшік за 50 грн перетворила на елемент, який тепер виглядає просто суперово та як треба)Чекайте на музичні новинки, альбом вже відгружений і мені вже дуууже хочеться почати показувати вам все що зроблено)
👁 673 25-01-14 10:00
Я послухала учасників лонглиста на нацвідбір Євробачення.Було пару кльових пісень, було пару жахливих, парочка стильнихІ парочка абсолютно без смаку.Загалом засмучує що пісні не торкають та не запам’ятовуються, ті, хто співають англійською - відволікає акцент, українськи тексти - дуже на поверхні. Тему фольклору навіть не хочу чіпляти, бо особисто я відчуваю традиційну музику зовсім інакше.Я чую невпевненість артистів вже в запису, дуже цікаво подивитись як вони виступають на сцені, бо бачила що на пусту залу перед Тіною вже збивалися від страху. А що буде на великій сцені?Це все показує, що нові імена в Україні є і всі хочуть проявлятися, але нам бракує маленьких музичних майданчиків де початківці артисти могли б набиратися досвіду, якого максимально бракує молодим артистам.Сцена - це велике збільшуюче скло, де видно всі хвилювання, думки, зажими, тому просто щоб опанувати себе - потрібен досвід. Поки що в новачках з лонглисту я цього не відчуваю. Суто музично я додала собі «Слухай Сашу», бо її пісні мені ц раніше подобалися, а приспів зайшов в MON FIA бо дійсно перехід схожий вайбом на Аркейн.
👁 948 24-07-11 12:03
Сьогодні хочу поділитися з вами альтернативною обкладинкою альбому «Дім брехливих дзеркал» від української художниці Маши Шанго.Маша промальовувала декілька єб*йших ескізів, ми дуже довго не могли обрати та зійшлися на цьому арті.Я пишаюсь такими талантами та хочу подякувати за таку круту роботу.Сьогодні вже 2 місяці, як альбом є на стрімінгових платформах і я вже дуже багато чула відгуків. Я радію, що моя музика допомагає вам долати важкі часи, іноді робити великі зміни в своєму житті або рефлесувувати та набиратись сил.Музика - це саундтрек до життя, а життя зараз таке, наче ми з серіалу «Чорне дзеркало».Доречі, саундпродюсер Сир Сорока, який робив всі аранжування до цього альбому зовсім скоро випустить свій новий альбом, де я теж брала участь для створення крутої української електронної музики, тому раджу всім естетам уважно слідкувати за новими релізами)Чекаю в коментарях ваші враження від цієї обкладинки та 3 улюбленихТреки з альбому «Дім брехливих дзеркал»🩶https://orcd.co/yurinadim