Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Твоя психологія ❤️
Added 14 Jul 2024

Твоя психологія ❤️

@your_psychology_ua
Number of subscribers: 4 332
Photos: 353
Videos: 44
Links: 100
Description:
Твій простір психологічного комфорту. ◽️ @innatuchkova ▪️адміністративні питання: @psy_admin23
Source

Твоя психологія ❤️ | Що сказати замість "не переживай"?- Часто, на переживання людини звуча...

Telegram community logo - Твоя психологія ❤️ Твоя психологія ❤️ @your_psychology_ua
3 600 Views/Reach 2024-11-12 15:37 Message №641
Що сказати замість "не переживай"?- Часто, на переживання людини звучать фрази на кшталт цих: "не хвилюйся...", "ну що ж, зараз усім важко...", "не переймайся так, все налагодиться". Це може пояснити тим, що іншій людині хочеться швидше втішити, поділитися досвідом, змінити ситуацію або захистити себе від сильних переживань. Подібні фрази — це точно не те, що хоче почути співрозмовник у відповідь на свої почуття. Адже виникає відчуття знецінення, емоційна віддаленість і переконаність у тому, що його не розуміють.Що може допомогти в підтримці іншого у переживаннях?- Не оцінювати почуття іншої людини та не засуджувати їх. Кожен із нас реагує по-різному на життєві ситуації. Тому виявляючи емпатію, ми транслюємо, що кожна людина має право реагувати по-своєму і відчувати різні почуття.- Постаратися стати на місце іншого і запитати себе: "Що я відчуваю?", "Як мені?", "Чого б мені хотілося в цій ситуації та які почути слова?" Головне тут не зливатися з іншою людиною, а намагатися зрозуміти її та знайти необхідні слова підтримки. - Допомогти іншому розпізнати його почуття і назвати їх, якщо це доречно. Коли ви називаємо свої почуття, ми можемо зрозуміти себе та мати вплив на свій стан. Але в деяких випадках краще не торкатись теми почуттів певний час, тому треба орієнтуватися на ситуацію."Людину лікує людина". Тому, навіть п'ятихвилинна емпатійна розмова може підтримати іншого і дати розуміння, що його слухають, підтримують і з ним усе нормально.