Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - nettle garden 🌿🔪🩸
Added 06 Jan 2025

nettle garden 🌿🔪🩸

@your_lake_bed
Number of subscribers: 79
Photos: 21,800
Videos: 6,090
Links: 1,900
Description:
☀️твоє дно озера☀️ сонні заспані думки про cinemaтограф та бентежності життя. свідомо і культурно про мистецтво, і про все підряд..
Source

nettle garden 🌿🔪🩸 | Вже вдруге за цей місяць росіяни здійснюють надмасовану атаку по украї...

Telegram community logo - nettle garden 🌿🔪🩸 nettle garden 🌿🔪🩸 @your_lake_bed
38 Views/Reach 2026-05-25 19:26 Message №41356
Вже вдруге за цей місяць росіяни здійснюють надмасовану атаку по українських територіях. Збільшення потужності їхніх ударів може багато кого налякати, і щоб хоч трохи заспокоїти людей, я хочу розповісти, чому саме вони настільки наростили інтенсивність атак по Україні.​Почнемо з того, що росіяни збільшили виробництво дронів та станцій їх запуску через зростання цін на нафту — подякуйте президенту США Дональду Трампу. Через це вони почали швидше отримувати більші суми грошей, ніж раніше, навіть якщо обсяги продажу нафти скорочуються. Це дозволяє їм оперативно вливати величезні кошти у дрони та ракети. Але не хвилюйтеся, адже наші далекобійні санкції продовжують виснажувати їхній бюджет: за останні два-три місяці продаж їхньої нафти зменшився на 40% — а ви лишень уявіть, що буде далі. Також залишається велика надія на закінчення конфлікту в Ірані, який, судячи з усіх фактів, іде до завершення, хоча важко сказати, що саме зробить Трамп через його непередбачуваність.​Але друга причина набагато приємніша для нас. Вона полягає в тому, що вони просто не можуть пробити нашу оборону меншою кількістю дронів. Ось статистика останнього прильоту:​Застосовано (690 цілей):​1 «Орєшнік»​2 «Кинджали»​3 «Циркони»​30 балістичних ракет​54 крилаті ракети Х-101/«Калібр»​600 БПЛА​Збито:​0 «Орєшніків»​0 «Кинджалів»​0 «Цирконів»​11 балістичних ракет​44 крилаті ракети Х-101/«Калібр»​549 БПЛА​Основний напрямок удару — Київ.​Влучання та інші результати:​16 ракет​51 БПЛА​щодо 19 ракет інформація уточнюється (вони не досягли цілей)​З цієї статистики ми можемо зрозуміти, що близько 90% усіх дронів та ракет збивається. У минулій атаці, яка налічувала 1600 цілей (найбільша кількість за всю війну), відсоток збитих був таким самим. Це означає, що вони більше не здатні пробити нашу ППО меншими силами. Використання «Орєшніка» та двох «Кинджалів» це підтверджує ще більше, зважаючи на астрономічну вартість цих ракет.​Також вони намагаються знову нас зламали психологічно. Оскільки на фронті та в атаках на інфраструктуру у них нічого не виходить, вони вирішили діяти кількістю дронів, цілячись по пам'ятках архітектури, музеях, торгових центрах та атомних електростанціях (МАГАТЕ повідомило, що близько 100 дронів було помічено біля Нетішина, Вараша та Южноукраїнська). Це свідчить про те, що нас масово намагаються налякати... знову...​До цього ж додається і «Орєшнік», який без ядерної боєголовки є простою багатомільйонною бляшанкою, що навіть гаражі пробити не змогла. Насправді вона приносить більше видовища, аніж реальної військової руйнації, але при цьому суттєво б'є по російському гаманцю. З цього випливає, що запустили її виключно для того, щоб налякати нас ядерною загрозою, в яку вже давно ніхто не вірить, а саму ракету зрештою заглушили крики про перемогу Усика.​Тому так, після цього на болотах буде «бомбічна» погода, але дуже важливо, щоб ви все одно спускалися в укриття, бо ніхто не знає, що замислить Путін, який уже навіть «Ура» сказати нормально не може.​Слава Україні!