Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Yet Another Useful Channel
Added 06 Dec 2025

Yet Another Useful Channel

@yetanotherusefulchannel
Number of subscribers: 1 330
Photos: 79
Videos: 10
Links: 299
Description:
Говорю про QA та AQA на JS/TS, а також про все що повʼязано з темою ІТ. DM - @artem_ov

👥 Number of subscribers

1 330
Average/Day:: -3
Average/Week:: +1
Average/Month:: +12

👁️ Average views per message

1 706
Average/Day:: 406
Average/Week:: 1,585
ERR: 128.27%

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 5,190 26-05-28 07:16
Нагадую, що вже за 10 днів стартує нова група Yet Another JS Course.І зараз ще є 10 місць.Для кого цей курс?Для мануальних тестувальників, які відчувають, що просто “тестити руками” вже недостатньо.Не тому, що мануальне тестування раптом стало непотрібним. Ні. А тому що ринок змінюється.Компанії все частіше хочуть людей, які можуть не тільки пройти чекліст, знайти багу і написати нормальний репорт.А ще й розуміти код.Працювати з Git.Розбиратись в API.Писати автотести.Думати ширше, ніж “відкрити сторінку, поклікати, зарепортати багу чи що воно працює”.Важлива ремарка! автоматизація - це не магічна кнопка “стати senior-ом за два місяці”, а спосіб вийти з рутини.З того стану, коли роками робиш плюс-мінус одне й те саме, але постійно відчуваєш, що треба рухатись далі.На курсі ми будемо вчити JavaScript, TypeScript, Git, API, Playwright, автоматизацію, роботу з тестовим проєктом і використання AI в роботі автоматизатора.Але головне - будемо вчитись не просто “писати код”. А розуміти, що ми пишемо та навіщо.Які тести мають сенс, а які тільки створюють ілюзію покриття і потім роками лежать мертвим вантажем у репозиторії.Отже, якщо ти давно думав про автоматизацію, але все відкладав на “потім”, то, скоріше за все, це воно.Бо “потім” перетворюється в ще один рік тупцювання на місці.Стартуємо за 10 днів (6 червня).Залишилось лише 10 місць.Доєднатись, подивитись деталі та як відбуватиметься навчання на YetAnotherJSCourse.com
👁 756 26-05-18 07:43
Ще цього тижня відкритий передзапис на нову групу Yet Another JS/TS Test Automation Course.Старт навчання - 6 червня.Якщо коротко: курс не про “подивитись лекції і колись потім щось спробувати”.Курс про практику. Про те, щоб не просто знати, що таке JavaScript, Type Script, Git, API чи автоматизація Web, а реально вміти з цим працювати.На курсі будемо:🔹 розбирати JavaScript і TypeScript🔹 працювати з Git так, як з ним працюють на проєктах🔹 писати автотести🔹 працювати з API та авторизацією🔹 розбирати структуру тестових проєктів🔹 вчитися писати код та звертати увагу на деталі🔹 використовувати AI як інструмент, а не як магічну кнопку “зроби красиво”Плюс буде те, без чого навчання дуже швидко перетворюється на самотню боротьбу з документацією:🔹 деталізована перевірка та фідбек по домашках🔹 live-дзвінки з розбором тем🔹 практика, наближена до реальної роботи🔹 ком’юніті людей, які теж вчаться, туплять, розбираються і рухаються даліАдже насправді в навчанні важливо не те, щоб усе одразу виходило. Важливо не злитись на першому ж моменті, де код не працює, помилка незрозуміла, а Git виглядає як окрема форма психологічного насильства 😄.Саме для цього і потрібна структура, практика, фідбек і нормальне середовище.І важливий момент 👇Ті, хто заходять у передзапис зараз, отримують найкращу ціну - нижчу, ніж та, що вже вказана на сайті.🏁 Старт - 6 червня.Передзапис і найкраща ціна доступні ще цього тижня.Ще є час подумати.Але вже не дуже багато 😃.
👁 365 26-05-17 12:01
В стресі люди дуже часто забувають: єдине, через що наша психіка взагалі здатна проходити такий період - це наше тіло.І проблема в тому, що в кризові моменти ми зазвичай руйнуємо саме його.Менше спимо.Гірше їмо.Перестаємо рухатись.Занурюємось в роботу.Закриваємось від людей.Живемо в постійній напрузі, від будь-чого, що відволікає від основного джерела стресу.І організм рано чи пізно починає за це виставляти рахунок.У мене, наприклад, під сильним стресом одразу починає реагувати ШКТ. І я вже знаю цей патерн.Тому перше чим я починаю займатись - своїм фізичним станом.Бо в складний період тіло - це наш фундамент.База, на якій все тримається:- наша психіка;- здатність думати;- здатність працювати;- здатність витримувати;- здатність не розвалитися повністю.І отут дуже важливі максимально банальні речі, які ми чомусь постійно недооцінюємо.! Сон.! Нормальне харчування.! Спорт або хоча б фізична активність.! Живе спілкування з людьми.! Медитації.І це не про просте рішення чи біохакінг, про банальний здоровий глузд.Спорт допомагає скидати напругу і зменшувати рівень кортизолу.Сон буквально відновлює психіку.Нормальна їжа дає організму ресурс.Медитації - хоч трохи повертають контроль над увагою, коли голова розлітається в хаос.І окремо - люди.Є гарвардське дослідження, яке тривало десятки років. Один з його головних висновків:Якість соціальних зв’язків напряму впливає на здоров’я і рівень щастя людини.Не кількість знайомих.Не “100 друзів”.А саме якість близькості.Чи є у вас люди, поруч з якими можна:• не прикидатися;• не носити маску;• не бути сильним 24/7.Це все критично важливо в складні періоди.Якщо ви зараз проходите через сильний стрес (Ха, ми всі його проходимо😓) — будь ласка, не забувайте про своє тіло.Не треба героїчно себе знищувати.Бо саме наш організм допоможе витягнути нас в такий період.Попіклуйтесь про нього.Обійняв.#yetanother_thoughts #yetanother_life
👁 306 26-05-14 07:41
11 травня загинув мій друг Геннадій Міщевський...Він був людиною, яка надихала мене та інших, завжди був готовим допомогти, завжди діяв і прагнув робити все навколо кращим.Ми з Геною були знайомі майже 3 роки, познайомилися завдяки каналу і швидко подружилися: переписувалися, зідзвонювалися, і ось вже через декілька місяців вийшов випуск нашого першого спільного подкасту QA Балачки. Я одразу зрозумів, що Гена - розумна і системна людина. Мені здається, що через те, що я не такий, ми одразу й подружилися.Я дізнався що він автор найпопулярнішого топіка на DOU Тестування. Фундаментальна теорія, який став точкою входу в тестування для тисяч людей.Десь через 8 місяців у Гени вже не вистачало часу на подкаст, тому що він був активним учасником спільноти Social Drone і сам, за свої гроші, зібрав сотні дронів для Сил безпеки та оборони України. Він був одержимий цим, і от вже через декілька місяців став лідом команди обльотів дронів в SD... але й цього йому було мало.І вже на початку 2025 року він став до лав Збройних сил України. Як він сказав: "З цього тижня я офіційно миколослужбовець"...Я його відмовляв від служби, казав, що він корисний в тилу і те що він робить тут дуже цінно, але він вже не міг просто робити дрони, він хотів діяти, захищати нас і свою сімʼю. Він був дуже пасіонарною людиною, яка залишила свій слід у серцях тисяч людей.Завдяки таким людям, як Гена, Україна досі стоїть!У мене до вас є два прохання:Прошу вас під час хвилини мовчання згадувати Геннадія таким, яким він був: хороброю, розумною і пасіонарною особистістю.У Гени залишилися дружина і двоє дітей. DOU організував збір: https://send.monobank.ua/jar/3oE6M4MpH2. Прошу, за можливості, закинути, скільки можете.
👁 259 26-05-10 12:17
ЗАПИС НА 11-Й ПОТІК CSA & API ВІДКРИТО(і вже майже закрито, залишилось 5 місць 😅)11-й потік курсу. Зібрала все важливе в одному пості.😋 Для кого◾️ QA в пошуку: API досі лякає◾️ QA з досвідом: хочеш кращу позицію, офер, вплив у команді◾️ QA на плато: треба «підтягнути технічний рівень», але незрозуміло що саме👇 Програма — 10 тижнів / 4 модулі М1 — Архітектура ПЗ: інтернет, IP, DNS, клієнт-серверна,proxy/gateway/load balancer.М2 — HTTP: methods, headers, status codes, auth, шифрування.М3 — API: 6 видів, REST, Swagger/OpenAPI, cURL, DevTools та інші тули.М4 — Практика: стратегія тестування, Postman, Newman, CI/CD,Docker, Git. 🔴 Що відрізняє— Не починаємо з Postman. Postman у М4, коли вже розумієш, ЩО тестуєш.— Власна тестова API замість pet store.— Супровід від мене та менторів та гнучкі дедлайни.— Додаткова практика з Docker & Git.— 4+ Live Q&A · доступ назавжди · бонус-бібліотека QARMA Talks.✏️ Дати і тарифи🗓 Старт 11.05, запис до 17.05. Наступний потік — вересень.💳 PROGRESS $405 · JOB OFFER $540 (з CV-аналізом і mock-співбесідою). 📍 Розстрочка до 6 міс. Картка ФОП / крипта / PayPal / інвойс юрособі. 🗣 Про курс словами студентів:«Зрозуміла, як працює інтернет — раніше це здавалось магієюі мішаніною, яку можна було просто проскролити. Цим я здивуваланавіть свого чоловіка-бекендщика з 10+ роками досвіду.»— Kristina Buzova, потік 6«На співбесіді розказала, як зробила би мок-сервер — двоєменеджерів-тестувальників були у приємному шоці. Я це робилавперше у житті, працюючи до цього 3 роки в QA. Реальноу захваті від курсу.»— Kateryna Rosliuk, потік 8«Впевненіше почуваюся з docker, розгорнула локально проєкт(та я офігенна!), створила сервер у Postman і розібраласяз хедерами — раніше взагалі не знала, що то і навіщо.»— Iryna Kostiuk, потік 10 👉 https://innaosinna.com.ua—Сумніви — пиши в особисті @innaosinna.P.S. якщо є знайомий QA, кому це варто побачити —пересилай. Якщо рефералка від наших студентів, то буде ще -500 грн ❤️‍🩹
👁 431 26-05-02 11:51
Набір на курс Core skills у 9 групу: Це курс в межах якого: 💙ви поглянете на свій продукт і процеси з іншого боку💛дізнаєтесь про нові підходи та інструменти, або про їх застосування з іншого ракурсу. 💙 зрозумієте, що потрібно саме вашому продукту і як побудувати потрібні процеси або прибрати зайві💛 живі тренінги дадуть практичні навички та закріплять знання🎓Група до 10 людей, час буде на кожного. (Наразі вільно 8 місць)🏖Домашні завдання - гнучкий формат без жорстких дедлайнів, без "обов'язково зробити все" Старт 11 травня з тижнем "канікул " 🏖Комбінований формат лекції (запис), тренінг (онлайн) 👩‍💻На курс можно йти і middle + , вам буде важче, але цікаво і корисно, Курс корисний навіть тим, хто не планує ставати керівником 🤓Програма курса На курсі буде більше, ніж описано. Відгуки: на сайті , або тут #відгуки, та на сторінці LinkedIn 👉 Відгук не лідера👉 Відгук ліда автоматизаторів 🤑Доступні різні варіанти оплати, оплата частинами, розтермінування та інші форми. Співпрацюю з компаніями, надаю документи через Вчасно, виставляю інвойс для зарубіжних компаній.Чекаю на вас 🤗Є питання? - пишіть в особисті @Rina_anir #qanavigator #core_skills
👁 8,490 26-02-04 19:05
Ви просили – я зробив.Пілотний запуск маленького (всього 3 тижні) курсу, де ви зможете чітко зрозуміти, чи автоматизація – це ваше. Бо цей курс саме для тих, хто код і автотести в очі не бачив. Або, вірніше, бачив – і вони вас манили, але сильно лякали. 🙂А ще ви зможете:- зробити гарну справу – задонатити на потреби підрозділу, щоб НРК-напрямок розвивався ще швидше та приносив більше користі;- розібратися не в теорії, а на практиці, що таке Git, commit, push, pull request та PR review;- дізнатися, що таке IDE, які вони бувають, і попрацювати з VS Code як справжній автоматизатор;- зрозуміти, що за звір – JS, і написати свій перший “Hello, World!”;- розібратися, як працює автоматизація вебзастосунків і що для цього використовують;- іііііі! Найголовніше – пописати автотести, причому не на базовому рівні, коли все в одному файлі;- у процесі дізнаєтеся про типи даних у JS, логічні оператори та навіщо потрібні “функції”;- а ще – цикли, масиви, класи та, звісно, Page Object.Інформації багато, практики – помірно-багато, але точно буде цікаво. Плюс: 3 Q&A-сесії, перевірка домашніх завдань і підтримка в чаті.Коротше – все, що потрібно, щоб спробувати, зрозуміти своє місце в світі в автоматизації та навчитися робити купу нового.Стартуємо – 9 лютого.Долучитися можна буде аж до завершення курсу (пропущені Q&A будуть у записі, а домашні завдання перевірятимемо до кінця навчання).Для участі потрібно:- мати хоча б мінімальний продакшн-досвід у тестуванні;- зробити донат 3000 грн на банку ( https://send.monobank.ua/jar/7JTa9djvUW ).NB: не забудьте після донату натиснути “Отримати винагороду” або додати свій контакт у коментар.p.s. Репост дуже вітається 🙂Якщо залишилися питання – пишіть у коментарі або в приват.Обійняв і припідняв
👁 485 25-12-26 11:06
Сувора QA Конференція у 2026 році🔥Онлайн-конференція, де буде час і послухати кльових людей, і переварити контент, і по-людськи познайомитись. Про що? Артефакти тестувальника Коли? 9-13 березня 2026 року🍆 5 днів: послухати, подумати і поговорити 🍆 2 блоки щодня: ранковий [10:00-11:00]вечірній [19:00-20:00] 🍆 4 формати: лекції, дискусії, розбір кейсів, майстер-класиДля QA, які хочуть💡осяяння: нових підходів, інсайтів, ідей — та, кінець кінцем, просто освіжити мізки💡вийти зі своєї QA-бульбашки: подивитися, як живуть інші QA і що коїться в різних доменах💡понити і спитати нормальних порад💡знайти ще колег “по цеху”, бо ті, шо є, тобі вже мало🕴🏼Хто на сцені?1. Олександра Ковальова, Senior QA Consultant в Сertified Unicorns2. Марина Дідковська, Senior Director QA Engineering в EPAM 3. Павло Сафонов, AQA Lead в Sitecore 4. Олена Тесленко, QA Team Lead в Patrianna5. Інна Двойнікова, Senior QA Team Lead 6. Олексій Бакунін, QA Lead, Release Manager в EdgeP.S. Список спікерів буде доповнюватися.👉🏼Дізнатися більше деталей про конференцію P.P.S. Early Birds уже все. АЛЕ! За моїм промокодом yetanotherdiscount можете отримати -20% на квиток.Встигни скористатись
👁 406 25-12-23 17:02
Останнім часом я все частіше ловлю себе на дивному стані.Я втомився — але не так, щоб «переключився/поспав/відпочив і пройшло».Не можу сказати, що мені на все байдуже або що я нічого не хочу. Розуміння, що потрібно робити є. А от бажання починати — ні.Просто… щось в середині чинить опір майже будь-якій дії, тупо не хочу, не тягну. Останні 9 місяців були складними. Багато задач, відповідальності і в дуже стислий термін. І от коли напруга спала, а я нарешті дав собі шанс трошки видихнути — все й почалось.Спочатку подумав, що це втома, потім лінь. Але нічого не міг вдіяти. Тоді я почав шукати відповідь.Виявилось, що це так звана КОГНІТИВНА ВТОМА.Простими словами — це стан, коли ресурси мислення, рішень і концентрації тимчасово виснажені.Не емоційно.Не мотиваційно.А саме на фізичному рівні організму, що впливає на роботу мозку.Ти хочеш працювати, але:- складно почати- важко приймати навіть прості рішення- думки розсипаються- відчуття втоми з’являється ще до стартуВиявилось це не лінь і не про «зібратись». А сигнал нервової системи: перевантаження.Виявилось, що саме когнітивна втома переходить у вигорянняПроблема починається тоді, коли цей стан ігнорують.Схема зазвичай така: 1. Когнітивна втома — мозок просить зменшити складність 2. Ми тиснемо на себе (“ще трошки”, “потерпи”) 3. З’являється емоційне виснаження 4. Потім — цинізм і відсторонення 5. Ще відчуття, що що б ти не робив — все одно малоЦе вже ВИГОРАННЯ.А якщо і далі нічого не змінюється, організм може піти ще далі — в депресивний стан.Важливий момент:Когнітивна втома — це ще не вигоряння і точно не депресія.Це точка, де ще можна нормально відновитись.------------Як зрозуміти, що в тебе саме когнітивна втома?Задай собі наступні питання: - Я хочу щось робити, але відчуваю, що мозок не тягне/не хочеться? - Втома з’являється ще до початку задачі? - Навіть прості рішення (з чого почати, що відкрити) дратують? - Відпочинок є, але він не дуже «радує», просто притуплює? - Якщо уявити, що завтра всі вимоги зникли — мені б реально стало легше?Якщо більшість відповідей “так” — це когнітивна втома, а не прокрастинація.------------Що рекомендують робити:1. Зменшити складність, а не змінювати життяНе «попрацюю», а: - відкрити файл - написати заголовок - etc.2. Закривати мікроциклиМозку важливо бачити done.Навіть маленьке.(мені тут допомогла методологія GTD - getting things done — я виписав всі – ВСІ! – задачі і вже стало легше)3. Низькостимульний відпочинок - прогулянка без гаджетів - душ - тиша - Точно не серіал/книжка як втеча, а саме пауза для відновлення.4. Менше самонасильстваФрази типу “зібратись” і “що з тобою не так” тільки погіршують стан.5. Дати собі право на паузуКогнітивна втома — це не слабкість. Це ознака того, що ти довго жив у режимі складних рішень і відповідальності.------------Я зараз саме в цій точці — розбираюсь, що зі мною відбувається, і вчуся не ігнорувати сигнали.Якщо раптом впізнав себе — зупинись на хвилину і запитай:“Мені зараз справді лінь, чи мій мозок просто втомився?”Іноді правильна відповідь дуже багато змінює.
👁 369 25-12-06 10:23
🎄⚔️🎂 Сьогодні особливий день, ми святкуємо відразу три свята: День Збройних Сил України, День Святого Миколая і другий день народження Суворої QA Community 💜🍆І поки вся країна відзначає ці події, ми святкуємо ще й наш маленький, але дуже важливий ювілей.За два роки поруч з нами зібралася команда з 160+ учасників, і кожен з них додав у спільноту щось своє.За цей час ми провели 100+ подій, записали 150+ годин матеріалів і зібрали ком’юніті, у яке реально хочеться повертатись.Всередині все ще яскравіше:• понад 100 внутрішніх активностей• близько 60 мініподкастів• простір, де підтримають, порадять, направлять і скажуть чесно, якщо треба підкрутити skill'иЗа ці два роки завдяки спільноті тут:• хтось знайшов нову роботу• хтось виріс у позиції• хтось знайшов друзів• а хтось отримав підтримку, якої бракувало у його QA-бульбашціМи говорили з авторами книжок, фаундерами продуктів, творцями платформ і сервісів 🔥Запрошували експертів і вчились одне в одного.Так народилася спільнота, де є місце щирості, розвитку і нашому фірмовому суворому вайбу.І сьогодні хочемо нагадати, завдяки кому ми можемо існувати і творити.На честь дня народження 100% кожної місячної підписки піде на донат нашим захисникам 🫶Купити підписку можна тут: https://t.me/suvoriy_qa_botі тут для друга: https://secure.wayforpay.com/payment/s0c406b00a93fВітаємо всіх зі святами: зігріваючим Миколаєм, сильними Збройними Силами і двома роками Суворої QA Community 💜Дякуємо, що ви з нами.Нехай попереду буде ще більше класних зустрічей, подій і перемог для кожного 💙💛