Source
Тетяна Єгорова-Луценко, президент УАРОР, голова Харківської обласної ради | Після підписання Меморандуму про співпрацю між Харківською областю та ...
81 Views/Reach
2026-03-25 19:09
Message №3494
Після підписання Меморандуму про співпрацю між Харківською областю та штатом Огайо переходимо до практичних кроків.Разом із заступницею начальника Харківської ОВА Вітою Ковальською провели робочу онлайн-зустріч із партнерами зі штату Огайо.У фокусі – прямі партнерства між університетами.Вже у травні делегація восьми провідних закладів вищої освіти Харківщини працюватиме з американськими університетами штату Огайо – у Клівленді, Коламбусі та Цинциннаті. Ректори чітко окреслили пріоритетні напрями співпраці: від тактичної медицини і реабілітації до штучного інтелекту, робототехніки, енергетичної стійкості та відбудови міст.Паралельно – окремий напрям.У межах візиту планую зустрічі з мерами міст штату Огайо. Ця робота вже має основу: у червні 2025 року, як президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», підписала Меморандум про співпрацю з Конференцією мерів США.https://www.facebook.com/share/p/1EAKvhbZi7/?mibextid=wwXIfr