Source
Єгор Чернєв (Yehor Cherniev) | З'являються перші сигнали про початок ізоляції Угорщини в Європі.Так, ...
2 520 Views/Reach
2024-06-11 13:47
Message №105
З'являються перші сигнали про початок ізоляції Угорщини в Європі.Так, дипломати "Бухарестської дев'ятки" розглядають можливість виключити Угорщину зі свого складу за її позицію щодо України."Бухарестська дев'ятка" - це об'єднання країн східного флангу НАТО, яке включає в себе Болгарію, Литву, Латвію, Естонію, Польщу, Румунію, Угорщину, Чехію та Словаччину.Основна мета об'єднання - розвиток військової співпраці між східноєвропейськими країнами, включаючи обмін розвідданими та іншою чутливою інформацією.Зрозуміло, що ділитися даними з Орбаном, якого вважають агентом впливу Кремля, у НАТО все менше бажаючих. Тому "відключати" його від ЄС та НАТО будуть покроково. Спочатку виженуть з усіляких другорядних формальних і неформальних об'єднань. Якщо Орбан свою позицію не змінить - почнеться обрізання можливостей Угорщини в рамках ЄС та НАТО.Паралельно на Орбана збільшується тиск і всередині самої Угорщини. Крім того, що більшість угорців підтримують Україну, вони ще й на виборах до Європарламенту віддали його партії найменшу кількість голосів за останні 20 років.Проблему з Орбаном потрібно вирішувати якомога скоріше. Мати у своєму тилу троянського коня Кремля небезпечно не тільки для України, але і для всієї Європи.