Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - політ технолога ✙ ▵
Added 14 Jul 2024

політ технолога ✙ ▵

@yaroslavivval
Number of subscribers: 21 397
Photos: 5,150
Videos: 1,240
Links: 1,920
Description:
Автор за адресою: @Yaroslawiy
Source

політ технолога ✙ ▵ | Рубрика «ціна питання». Угорська енергетична компанія MOL закупила у а...

Telegram community logo - політ технолога ✙ ▵ політ технолога ✙ ▵ @yaroslavivval
8 119 Views/Reach 2026-04-09 07:38 Message №10811
Рубрика «ціна питання». Угорська енергетична компанія MOL закупила у американських компаній сиру нафту на суму близько $500 млн, про це оголосив Білий дім за підсумками візиту віце-президента США Джей Ді Венса до Будапешта 7–8 квітня.Крім нафтової угоди, сторони підписали низку угод у галузі атомної енергетики, включаючи меморандум про постачання ядерного палива в американській Westinghouse для угорської АЕС «Пакш». контракт на постачання палива оцінюється в $114 млн, а перші постачання очікуються через три-чотири роки.Крім того, США та Угорщина оголосили про плани співробітництва у будівництві малих модульних реакторів — Будапешт розглядає можливість зведення до 10 таких установок з використанням американських технологій, інвестиції в цей проект можуть сягнути $20 млрд.Якщо ви не зрозуміли, то це називається «купили собі рекламний візит Ді Венса» перед виборами за стопку зелені. Угорська енергетична корпорація MOL по суті і є ключовим спонсором партії «ФІДЕС» Віктора Орбана. Не дивно, що візит Венса «оплатили» саме вони.