👁 810
26-04-07 17:10
Досі не розумію чого багато фанатів ТЕС так агряться на той прорив дракона) В Дагерфолі було 6 можливих кінцівок і сценаристи вже в Моровінді, через лорні книжки, пояснили Проривом Дракона, що всі кінцівки сталися одночасно. Люди кажуть це лінь, відсутність таланчу чи хз шо ше. Але ж це буквально протилежність всього цього. Розробники запарились, ввели у всесвіт нове містичне явище, яке по лору було ще кілька разів до подій Дагерфола. Але сценаристи ніколи і нігде більше ним не пояснювали якісь неоднозначні події Ну типу запарились, а могли б наче в 95% ігор просто обрати одну найбільш хорошу кінцівку, або тупо не згадувати події попередньої гри у продовженні і все. Наприклад в Дізонорді, із декількох сценаріїв закінчення, обрали канонічним найбільш добрий. Або у відьмаку 3 тобі дають обрати чим закінчилась попередня частина. Але цей вибір впливає тільки на те чи буде в тебе доп квест від відьмака Лето. Короче не розумію всіх цих ракових мемів і чого така агресія в сторону того прориву, але вже як є