Source
Хроніки хаосу | Сьогодні в мене було дуже хороше тренування, чудовий сніданок і кава з...
118 Views/Reach
2026-05-08 17:52
Message №41399
Сьогодні в мене було дуже хороше тренування, чудовий сніданок і кава з польським джемом зі смаком троянд. Так, тим самим, який на смак як дороге мило. Мені вже навіть почало подобатись.А потім я відкрила новини. І там спочатку був якийсь новий вірус, який пливе з Австралії, незрозуміло хто заразився і чи ми всі вже померли, чи ще тільки плануємо. А потім Пентагон показав НЛО. НЛО, блядь. В мене з'явилося дивне відчуття, ніби в мене температурний тріп.Після цього я вимкнула все к чортам і дві години дивилась, як дівчина робить блокноти ручної роботи з паперу, який сама ж робить із макулатури. Вона сортує папір: білий до білого, сірий до сірого. Робить пульпу, потім паперові листки. Сушить їх. Прошиває. За вікном у неї дощ, у мене дощ, поруч ходять два однакові коти й дитина її щось тихенько говорить фоном.І я раптом подумала, що завтра краще поїду до куми й послухаю історії про котів-динозаврів та затонулі кораблі від хрещеника. Бо в цих історіях зараз якось значно більше логіки, ніж у новинах. Всім хороших вихідних.