Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Нагорняк
Added 06 Jan 2025

Нагорняк

@yana_horniak
Number of subscribers: 3 205
Photos: 426
Videos: 93
Links: 178
Description:
Канал від Макса Нагорняка (Bezodnya Music) Де буде про все впідряд! Але багато дивних і розумних думок про музику… а ще футбол, кіно, формулу 1, ігри і всяку фігню
Source

Нагорняк | Послухав я разів 6-7 всі ці заявки. Бо перше враження завжди оманливе....

Telegram community logo - Нагорняк Нагорняк @yana_horniak
3 320 Views/Reach 2026-01-08 15:18 Message №586
Послухав я разів 6-7 всі ці заявки. Бо перше враження завжди оманливе. І всім іншим раджу спочатку, перед тим як за щось голосувати послухати 2-3 рази мінімум.Не здивований, що все погано. Бо це найгірше, з 15ки. Мене вчергове дивує чим займались рік Хаят і Мон Фіа, люди рік майже нічого не випускали, заради чого? Ось цього? Слабка підготовка, якщо люди дійсно ставлять все на цей конкурс. Вчергове підтвердження, що краще робити просто музику і будувати системно карʼєру ніж надіятись на відбір ЄБ. І навіть з найгіршою своєю заявкою, Андрій найкращий серед найгірших. Очевидно, що він той 10 учасник.Всі інші, хотіли більше потрапити на Нацвідбір ніж виграти участь на ЄБ. Єдина хто порадувала це Анстей, класна пісня, але не на Нацвідбір. Настя і Андрій почуйте, треба перекласти на українську і випускати!Гарна пісня, з потенціалом для тт, радіо і стрімів.Потенційно, це має бути гарний відбір з яскравими учасниками. І вірю, що нічого не вирішено і Яна далеко ще не виграла. Є багато цікавих пісень, плюс не забуваєм, що номер може все змінити.пс: можливо детально, зроблю розбір кожної пісні у відео, якщо буде час!