Source
Нагорняк | Бачу несеться ТРЕНД «ми бідні нещасні нас не взяли на ЄБ»Виглядає для ...
3 820 Views/Reach
2025-11-26 20:53
Message №560
Бачу несеться ТРЕНД «ми бідні нещасні нас не взяли на ЄБ»Виглядає для мене трохи принизливо, але то для мене так…Послухав вже 30-40 потенційних «переможців» нацвідбору і там жодної конкурентної пісні на ЄБ.Але є просто гарні чи цікаві пісні.Дуже сподіваюсь, що ви всі робите - це для хайпу. (тоді це ок) Але, бачу дійсно наївні думки, що їх пісня мала пройти і Джамала погана!😱+коментарі від людей, які тільки підливають масла в багаттяТрошки розвію ваш шлейф наївності. На цей нацвідбір пройшли тільки ті хто можуть дати результат. Бо сюди покладене імʼя Джамали (переможниці ЄБ) і до цього в нас такого масштабу продюсера з імʼям в Європі ще не було. Це ризики для неї також.Друге, цьогорічне ЄБ це не чергове, а ЮВІЛЕЙНЕ, до якого буде ще більше прикуто уваги. Тобто градус, чи пройде єдина непереможна в півфіналах країна, ще більше!Тож тут 100 разів подумали, щоб когось додати в список.Так, можливо пісні у когось були краще ніж в основному списку. Але це конкурс виконання наживо і не дарма вас просили відправити заявку з лайвом. Впевнений, що багато хто на цьому погорів. Бо точно знаю, що серед тих хто хайпує зараз, багато хто дуже погано співає наживо!Наголошу вже в десяте за рік, Нацвідбір - це добре, але важливіше бути послідовним у власній карʼєрі! І ЄБ і мрія про нього, не має зупиняти ваш шлях з релізами, виступами та самовдосконаленням.Тож будь ласка, працюємо, а не ниємо)пс1: Виділю, одну пісню із цих 30-40. Вона теж для мене не про конкурс. Але потенційно дуже сильна пісня, яку цікаво слухати. Це заявка від гурту ДНО та Вероніки (солістки гурту Балкон)пс2: вийшов новий випуск з Крихіткою, йдіть дивитись