Source
Яготинська Банда | 19 років зі смерті "диктатора вільної Росії", приведемо ж підсумки йог...
348 Views/Reach
2026-04-23 07:33
Message №3494
19 років зі смерті "диктатора вільної Росії", приведемо ж підсумки його правління:Борис Миколайович Єльцин - це людина, яка перетворила Росію на зруйновану, злиденну та криміналізовану державу.Він розграбував країну, передавши її ресурси купці олігархів в обмін на особисту владу. Він знищив економіку “шоковою терапією”, через яку мільйони людей опинилися за межею бідності, пенсіонери збирали пляшки, а зарплати вчителям і лікарям не платили місяцями.Єльцин топив опозицію в крові: у 1993 році віддав наказ стріляти по парламенту з танків, а у Чечні — бомбардувати цілі міста, вбиваючи тисячі цивільних.Країною керувала мафія, корупційні клани, а президент дедалі частіше з’являвся п’яним на міжнародній арені, ганьблячи державу.Завершив правління, продавши владу Путіну в обмін на гарантії безпеки для себе та свого оточення, остаточно поховавши шанс на демократичну Росію.Ця людина вкотре показала що Росія ніколи не зміниться, та завжди буде країною-терористом#цікаві_фактиЯготинська Банда | Підписатись