👁 1,040
22-03-16 08:52
Чи є «нормальні руські», і якщо є — як їх шукати?Останнім часом серед моїх друзів і знайомих бачу розмови про тих чи інших «нармальних рускіх». Та я не згоден з ними.На мою думку, щоб рускій був хочаб нормальним, він/вона має:1) Бути проти путіна;2) Визнавати Крим українським і казати що його треба повернути;3) Визнавати що на донбасі ніякі не сєпаратісти і не громадянська війна, а російські бойовики, яких вони присилають, фінансують, вербують, щоб воювати проти України;4) Називати те що відбулось 24-го лютого повномасштабним вторгненням, а війна росії проти України почалась 8 років тому з анексії Криму;5) Засуджувати всі військові злочини рф;6) Виступати за негайне виведення російських військ зі всієї території України (включно з Кримом) і за виплату Україні репарацій.Це база. Можливо варто доповнити список — пишіть в коментарях.І особливо будьте уважними до тих хто розганяє тєлєгу про братські народи. Це один з меседжів пропаганди, який насаджується десятиріччями. Збережіть собі пікчу і читайте, якщо раптом стане жалко руських: