Source
Данило Федірко про B2B маркетинг | XQL Group | Чому в XQL завжди рахуємо згенерований pipeline? Недавно побачив негат...
757 Views/Reach
2026-01-12 09:25
Message №506
Чому в XQL завжди рахуємо згенерований pipeline? Недавно побачив негативний пост про те, що так маркетологи пускають пил в очі, бо там великі цифри. Якщо чесно, в першу чергу це захисна метрика, тому що ми не можемо керувати сейлами і впливати на клоуз рейт. Якби там не було, кожен має відповідати за свою частину, хоча ми часто даємо фідбек сейлам, допомагаємо налаштувати CRM, розказуємо як фолоуапити і що не можна просто чекати, поки лід сам напише і купить. Для нас pipeline - це сума виставлених пропоузалів. Від якої вже можна реально дивитись скільки закривається і які чеки закриваються. Якщо сейли «малюють» естімейти, то це теж проблема. Бо від балди кидати в клієнта пропоузалом на 300к, коли проект на 100к - це так собі 😂Але ось побачив гарну статтю від Марини, де вона пояснює важливість цієї метрики в контексті бізнесу:«Pipeline – це не просто список контактів. Це сукупність реальних можливостей на угоду, які пройшли первинну кваліфікацію.Наприклад, якщо ваша мета, закрити угоди на $1 млн, а середня конверсія з ліда в угоду 10 %, pipeline повинен включати можливості на $10 млн.»
https://iampm.club/ua/blog/b2b-prodazhi-u-2026-novi-pravila-pipeline-i-sales-framework/