Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - xem_ua
Added 06 Dec 2025

xem_ua

@xem_ua
Number of subscribers: 5
Photos: 6,530
Videos: 1,990
Links: 697
Description:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev

👥 Number of subscribers

5
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: +1

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Name change history

xem_ua 2026-03-10
ХЕМ 2025-12-10
𝐗𝐄𝐌 2025-12-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,000 26-02-12 15:38
Увага! Ворог намагається залучити українців для реєстрації Starlink на себеросійські загарбники вербують українців офіційно реєструвати на себе супутникові термінали Starlink, видаючи себе за українських військових та пропонуючи кошти, що були заблоковані та не повинні працювати для ворога. Така реєстрація дозволяє використати техніку для військових потреб окупантів, зокрема для координації підрозділів та безпілотників, і є надзвичайно небезпечною.Співпраця з ворогом у цьому випадку може призвести до серйозної кримінальної відповідальності, оскільки офіційна реєстрація техніки пов’язана з ідентифікацією особи, яка це зробила.Якщо Вас або Ваших знайомих просять «допомогти зі Starlink» чи надходять будь-які вимоги/погрози щодо реєстрації терміналів, ніяких дій не робіть та негайно повідомляйте правоохоронні органи чи відповідні служби.Якщо ворог вербує на вчинення підпалів, диверсій чи терактів — відразу повідомляйте в чат-бот СБУ «Спали» ФСБшника» https://t.me/spaly_fsb_bot . Або повідомляйте про такі випадки на «гарячу лінію» СБУ: 0 800 501 482
👁 2,270 26-01-30 11:53
👮🏻📝 Поліцейські склали адміністративні протоколи відносно неповнолітніх жителів Одеси за жорстоке поводження з котомНагадаємо: вчора поліцейські виявили в інтернет-мережі відеопублікацію, в якій йшлось про зґвалтування тварини.За декілька годин ювенальні поліцейські встановили й розшукали присутнього на відео 17-річного юнака та його 16-річного товариша, який знімав все на телефон.🔺Як встановили правоохоронці, подія сталась на початку минулого року вдома у молодшого за віком хлопця. З його слів, він знімав на відео процес імітації зґвалтування свого кота приятелем у розважальних цілях. Що це було інсценування для розваги, пояснив і другий підліток.Батьки молодшого за віком юнака повідомили правоохоронцям, що їхній кіт мав захворювання серця, проходив лікування у ветеринарному закладі і майже через рік помер від старості, а після смерті тварини було проведено кремацію. Ветеринарну документацію родина надала поліцейським для вивчення.Обидва підлітки вже досягли віку, з якого настає адміністративна відповідальність. За фактом жорстокого поводження з твариною поліцейські склали відносно них протоколи за ч. 2 ст. 89 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Її санкція передбачає покарання у вигляді штрафу або адміністративного арешту. Адміністративні матеріали будуть скеровані на розгляд до Приморського районного суду міста Одеси.📋Також ювенальні поліцейські готують подання до Служби у справах дітей та Центру соціальних служб Одеської міської ради щодо взяття сімей неповнолітніх під свій контроль.
👁 2,810 26-01-07 12:06
Ніт.Боже, зруйнуй все вороже вбивче українцям, збочене, кровопивче, обкрадаюче, все чужинецьке кодло видиме і невидиме, а я і всі українці воїни і цивільні, держава Україна живуть і процвітають! З Богом Нам на всіх шляхах життя🙏🤗💓🌹Божої Благодаті, Миру і Захисту Нам на всіх шляхах життя🙏🙏🙏🤗🤗🌞Просимо Божу Матір, Святого Юрія Переможця, Святих Миколая, Спиридона, Феодосія і всіх святих землі української Духом Святим скоро прибрати всі бої та обстріли з України, злодіїв, які влаштували і проводять цю війну і прибрати всю війну з України!Прибрати всю нечисть видиму і невидиму, яка стоїть за війною і обстрілами в Україні від можливості подальшого зла Україні і народу вкраїнському!Сугубо просимо за себе і всіх українців, які потребують Просвітлення, Захисту і Порятунку від зла, війни, нашестя й іга чужинців, окупантів і обману ворожого!🙏🙏🙏🙏 Божого Захисту на всіх шляхах життя, Звільнення від смерті і війни, нашестя, наступу чужинців і іга їх, усіх бісів, обстрілів, влучань, матюків, алкоголю і наркотиків, та всякого зла на ніч і день без утрат нас українців🙏Жити довге і щасливе, суверенне життя🤗💓Мирного і Щасливого Нового Року 🤗💓🌞