Source
Харків. Відгуки про заклади | доброго дня! я би хотіла залишити відгук про приватного перевізника Ха...
1 130 Views/Reach
2026-04-04 20:00
Message №11473
доброго дня! я би хотіла залишити відгук про приватного перевізника Харків-Кишинев uletniy_transportсторінка в Інстаграм:https://www.instagram.com/uletniy_transport?igsh=MW80d2dmOTc2NjgyeQ==телеграм-канал: https://t.me/transferkishinevНа жаль, з провини перевізника моя поїздка так і не відбудеться, хоча вона була заброньована більше ніж за місяць до виїзду, і була внесена передоплата. Мені відмовили у перевезенні з причини так званого овербукінгу. Вони набрали пасажирів більше, ніж можуть посадити і мене просто викинули з рейса, хоча я бронювала поїздку одна з перших, як тільки вони виклали розклад. Я знаю, що рейс на мою дату у них відбудеться, оскільки вони публікували розклад на своїх сторінках в той же день, як менеджер подзвонив мені і сказав, що рейс не відбудеться, "бо жодне авто" не встигає повернутись із Кишинева. Це не правда, оскільки зворотній рейс Кишинев-Харків наступного дня у них виконується, отже туди вони також їдуть, тільки без мене. Не раджу з ними їхати, оскільки якщо ви не пройдете природній відбір, то в поїздку не потрапите, хоч за півроку бронюйте, їм байдуже! і всі ваші плани- коту під хвіст, і вам потрібно буде терміново шукати, чим дістатись до аеропорту, враховуючи і без того ті надскладні умови, у яких ми проживаємо і їздимо. Кошти повернуто, але це не є нагальною потребою, моя потреба- в якісному обслуговуванні та комфортному добиранні до аеропорту вильоту, чого я не отримала.🔘 Харків. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм