Source
Харків. Відгуки про заклади | Сьогодні були в закладі, про який раніше мали дуже хорошу думку, але ц...
1 390 Views/Reach
2026-03-16 08:33
Message №11407
Сьогодні були в закладі, про який раніше мали дуже хорошу думку, але цього разу враження залишилися вкрай негативні.Замовлення (суші) чекали 50 хвилин. При цьому зал був майже порожній — посадка неповна. Про жодні затримки на кухні нас ніхто не попередив. Якби одразу сказали, що доведеться так довго чекати, це було б чесно і зрозуміло. Але повна відсутність комунікації — це неповага до гостей.Коли ми підійшли до офіціанта уточнити, через скільки часу буде готове замовлення, адже чекати вже було занадто довго, він вийшов із кухні зі словами: «Так от як би…». Ця фраза просто шокувала. Склалося враження, ніби спілкуєшся не з офіціантом хорошого закладу, а десь у пивній. Для місця, яке позиціонує себе як сервісний і якісний заклад, така манера спілкування — абсолютно неприйнятна.Дуже прикро, що замість вибачень або хоча б елементарного пояснення ми отримали таке ставлення. Навіть у менш пафосних закладах у подібних ситуаціях приносять вибачення чи роблять невеликий комплімент від шефа, щоб згладити неприємне враження.Осад залишився дуже неприємний. На жаль, цього разу заклад розчарував.#Нікас🔘 Харків. Відгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм