Source
Харків. Відгуки про заклади | Дуже неприємні враження залишились від візиту до ресторану " Сковорода...
2 340 Views/Reach
2025-10-08 06:55
Message №10697
Дуже неприємні враження залишились від візиту до ресторану " Сковорода".Хотіли дізнатися стосовно весільного банкету.Зустрів дуже неприємний, хамовитий чоловік. Не представився.Всім своїм виглядом давав зрозуміти, що у нас, як у клієнтах, він не зацікавлений.Наче ресторан не з дешевих, а спілкування керівництва на рівні пацика з райончика.Я вже мовчу про те, що в такому ж тоні він розмовляв і з моїм нареченим - військовим, який захищає його дупу, поки він сидить і пальці вєєром крутить.Слід зазначити, що кількома тижнями раніше я дізнавалася в адміністратора стосовно цін на банкет, і ціни були інші, ніж ті, що назвав вказаний чоловік. І він ще й додав, що я не могла спілкуватися з адміном, адже його було звільнено 1,5 місяці тому. У мене з пам'яттю все ок, 14 вересня , це не півтора місяці тому. І саме тоді був на зміні адмін Сергій. Дуже не хочеться відмічати свято, яке запам'ятається на все життя там, де тобі хамлять і намагаються зробити дурнем.Майте на увазі, що вам там будуть не раді. Шкода.#Сковорода🔘 Харків. Вігдгуки про заклади | Підписатися 🔘 Надіслати відгук | 📷 Наш Інстаграм