Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 🚗🇺🇦 Wndrvan: vanlife, подорожі, Астурія Asturias Астурыя 🇪🇸
Added 06 Jan 2025

🚗🇺🇦 Wndrvan: vanlife, подорожі, Астурія Asturias Астурыя 🇪🇸

@wndrvan
Number of subscribers: 230
Photos: 3,140
Videos: 295
Links: 274
Description:
Ми з України і Білорусі. Тут пишемо про наші подорожі, vanlife і життя https://www.instagram.com/wndrvan 2023: переробили VW T4 на кемпер і 6 місяців подорожували Іспанією. 2025: переїжджаємо з Польщі в Астуріас 🇪🇸 *рускій воєнний корабль, іди нахуй
Source

🚗🇺🇦 Wndrvan: vanlife, подорожі, Астурія Asturias Астурыя 🇪🇸 | Ходили днями до нотаріуса записуватися на підписання договору купівлі ...

Ходили днями до нотаріуса записуватися на підписання договору купівлі квартири, коли раптом виявилося, що мені терміново треба робити номер NIE, бо в договорі маємо бути прописані ми двоє. Саша собі NIE зробив ще на самому початку, а я планувала робити вже на етапі отримання іспанської резиденції. Трохи запаникували, бо підписання у нас має бути «після Пасхи»©, а на отримання NIE зазвичай треба записуватися за декілька тижнів, а то й місяць. Але все ніби минулося, бо нотаріус згадала, що вони можуть просто на місці онлайн зробити іноземцю терміновий і, здається, тимчасовий номер NIF-M. По суті, це номер податковий і робиться він через податкову, і його вже можна вписувати в різні документи. Але якщо іноземець потім збирається жити в Іспанії, то все рівно треба буде отримати звичайний NIE, і в цьому випадку він буде збігатися з оцим NIF-ом. Різниця в тому, що ніф видає податкова, а ніє - вже МВС, тобто поліція.На всяк випадок, зловила сіту і записалася також на отримання нормального людського НІЄ на середину квітня.Але це трохи про рівень нашої обізнаності в цих фінансово-юридичних справах 🙈 Були абсолютно впевнені, що в договорі може бути прописаний лише один з нас. І незрозуміло, що тут роблять, якщо лише один з подружжя приїжджає і хоче купити нерухомість. При цьому свідоцтво про шлюб не потрібне і довідка про сімейний стан також, у нотаріуса просто питають про це і вірять на слово.