Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - візьМЕМ
Added 14 Jul 2024

візьМЕМ

@with_mem
Number of subscribers: 24 994
Photos: 9,120
Videos: 3,480
Links: 7,850
Description:
Рофли, меми, сатира, чорна база. Лінка для друзів: https://t.me/+ew3UyCRFV-oxOWZi Монобаза: https://base.monobank.ua/7JTAsUHsLA4AvD Зв'язок, реклама: @unb_ukr_bot Відгуки: @with_mem_comments Інстаграм: https://instagram.com/with_mem_

👥 Number of subscribers

24 994
Average/Day:: -5
Average/Week:: -55
Average/Month:: +24943

📊 Messages per Day

3.5
Last day: 0
Week average: 3.4
Average per day: 3.5

Logo change history

Name change history

візьМЕМ 2026-05-19
Візьмем резерв 2026-01-23

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 7,400 25-11-06 12:53
А чому б не попросити Зеленського намалювати зебру? Це прозвучить як йобаний сюр, але будь ласка, прочитайте до кінцяВ звʼязку з війною в Україні щодня зʼявляються люди з обмеженими можливостями: на кріслах колісних, милицях або протезах.Здавалось би, що в таких умовах, держава має робити все, аби пересування по місту було максимально комфортним для всіх. До прикладу дублювати підземні переходи наземними: це значно дешевше ніж єбашити усюди ліфти в підземку або робити довжелезні пандуси. ПРОТЕ. Вже 2 роки поліція міста Київ блокує створення наземного переходу біля метро Університет. 2 РОКИ. І зараз стало відомо, що блокує не просто поліція, а особисто Міністр Внутрішніх Справ.Ви просто сука вдумайтесь.МіністрВнутрішніхСправБлокує створення НАЗЕМНОГО ПЕРЕХОДУ БЛЯТЬВ столиці країни де ЄБАНУТА кількість людей є маломобільнимиВ звʼязку з тим, що Зеленський та перша леді увесь час кажуть про важливість інклюзивності, моя знайома вирішила запустити петицію безпосередньо до президента. Будь ласка, витратьте 30 секунд та підпишіть. Це дійсно важливо.https://petition.president.gov.ua/petition/254664
👁 1,400 25-04-26 12:26
#нам_пишуть Прошу допомоги у зборі коштів🙏🇺🇦Моєму чоловікові Івану 21 рік... В свої 18 він добровільно мобілізувався до лав Збройних Сил України на другий день повномасштабної війни. Він безперервно ніс службу весь цей час. Коли він приїздив додому, я неодноразово його благала аби він лишився та нікуди не їхав, аби лише був поруч. Та він стояв на своєму, завжди була лише одна фраза: '' Там мої хлопці, я маю бути з ними''...26 листопада в нас з'явився синочок, тоді Ваня приїха у відпустку на 10 днів, то були чудові 10 днів, які він провів із сином. З того часу він не бачив сина аж до 4 квітня, того дня ми приїхали провідати його до шпиталю.Там він був вже без ноги... Без ноги, яку він залишив на полі бою, захищаючи кожного з нас, від навали ворога. 4 квітня він не зміг взяти на руки свого сина, адже права рука зламана, а лівій долоні травмовані пальці, також йому ще довго не можна сидіти... А все через те що він боронив Україну, стояв за кожного з нас, ВІН БУВ ТАМ, АБИ ВОРОГ НЕ БУВ ТУТ!Наразі йому потрібна допомога кожного з нас, аби він швидше міг стояти знову на ногах, аби він скоріше зміг взяти сина на руки...Я вдячна кожному та кожній хто долучився та долучається до збору, хто не втомився ще донатити, хто вдячний за те що вони незламно стоять та не дають ворогу пройти до нашого домуhttps://send.monobank.ua/jar/7XrgXNhhBG