Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Чому?
Added 14 Jul 2024

Чому?

@whyukraine
Number of subscribers: 13 264
Photos: 1,900
Videos: 78
Links: 203
Description:
Цікаві відповіді на питання «Чому?» Для друзів: @whyukraine З питань реклами: @Perrin_wolf Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/6SYZQ6qePC
Source

Чому? | Чому ми говоримо "Алло", коли відповідаємо на дзвінок❓У 1876 році на Ф...

Telegram community logo - Чому? Чому? @whyukraine
4 270 Views/Reach 2025-10-11 11:00 Message №2908
Чому ми говоримо "Алло", коли відповідаємо на дзвінокУ 1876 році на Філадельфійської виставці вчений Олександр Белл вперше публічно продемонстрував свій апарат, який незабаром отримав назву «телефон». Винахід Белла став сенсацією виставки після того, як її почесний гість, бразильський король дон Педро II, взяв трубку і, почувши голос винахідника, який перебував в іншому кінці кімнати, впустив її від подиву з вигуком: «Боже мій, він каже!».Незабаром виникли суперечки про те, як же його користувачам звертатися один до одного. Сам Олександр Белл запропонував слово «Аhoy», тобто — «Гей». Цим окриком користувалися англомовні моряки при зустрічі кораблів. Однак, його знаменитий колега —Томас Едісон (який, до речі, багато зробив для удосконалення телефонного апарату) незабаром висунув альтернативний варіант.  15 серпня 1877 року обговорюючи в листуванні з президентом Піттсбургскої телеграфної компанії перспективи використання телефону, він запропонував звернення «Нello», тобто  — "Вітаю".@whyukraine