Source
Де ліди? | Чотири спостереження з моєї новорічної рефлексії:АлкогольУ 18 років я ...
3 000 Views/Reach
2024-12-30 11:53
Message №1118
Чотири спостереження з моєї новорічної рефлексії:АлкогольУ 18 років я працював менеджером з продажу і міг гуляти всю ніч, далі телефонувати й ставити рекорди, а після - знову веселитись. Це було круто))Далі алкоголь інтегрувався в рутину вихідних. Але за останні місяці я набагато меньше відчуваю потребу/бажання пити. Не тому що так треба чи так корисніше для здоров‘я - а тому що так хочеться. В результаті - більше енергії, свіжіша голова, продуктивність в усіх сферах виросла. І мені це точно подобаєтьсяІ ні, я далекий від повної відмови, але зараз це дуже виважена та дозована історіяПлаванняМені геть не хочеться ввечері після важких робочих днів їхати в басейн. Мозок підказує що краще було б легти й повтикати, але відчуття після тренувань дивовижні. Я жодного разу не пошкодував що переборов лінощіПлавання точно буде більше, і зараз в процесі вибору якоїсь вимірювальної цілі для участі в змаганняхДонатиВ цьому році я систематизував свої донати, основний фокус - на допомогу літнім людям. В наступному я планую кратно їх збільшувати. Це драйвить мене набагато більше за якісь матеріальні покупки для себе і приносить щире задоволенняХоббіВідчув потребу щось робити руками. Якогось чіткого напрямку немає, тут ще в пошуках. Зараз малюю картину за номерами, прикольно, але все ж не сильно моє)) Буду більше пробувати різних напрямків