Source
Шо по стилю | Днями була на поп-апі, які організували merci c’est vintageМені дуже с...
716 Views/Reach
2026-05-05 21:56
Message №6014
Днями була на поп-апі, які організували merci c’est vintageМені дуже сподобалась підбірка (по-чесному, не дуже сподобались ціни хаха)Merci c’est vintage роблять класні рідкісні підбірки вінтажу, а іноді щось виробляють на замовлення, як от зараз шарфи в вінтажному азіатському стилі. Тож, хто мені приглянулись на поп-апі: Second vue— бренд, що продає сонцезахисні окуляри і оправи. Вважаю ідею геніальною: вони реставрують вінтажні оправи і ставлять нові лінзи.YanaMatkivski — були дуже гарні речі з шовку, мінімалістичні, але opera coat вау, прикріпляю фото. Прийшла додому — почитала про бренд, і виявилось, що власниця українка ❤️ ($$$)Gewls - бренд взуття. Класна ідея: по факту є лише три моделі взуття — на пласкій підошві, kitten heel та каблук. Але в різних кольорах та два види матеріалу: замша і шкіра. Дуже зручні, дуже елегантні. Придбала собі 😁🫠💸💸Canojewelry бренд з колумбійським корінням, вже з історією. Його почав ще прадідусь власника. Дуже гарні позиції. Особливо мені сподобалось ця велика підвіска. А ще вона 2в1 — це підвіска і також брошка Juju Vera — цей бренд я знала, це нью-йоркський бренд, тому вже деякі модниці активно його носять декілька років. Мені дуже сподобався цей неймовірний чокер.