Source
Двоє в ринку | Лутаю мільйони зі своїм Тонфоном 🥱Якщо пам'ятаєте, я писав, що купив м...
48 Views/Reach
2024-08-06 08:42
Message №184
Лутаю мільйони зі своїм Тонфоном 🥱Якщо пам'ятаєте, я писав, що купив мобілку від Oyster Labs (КЛАЦ). Поправка, TON там просто в якості блокчейну виступає.А ось другий допис (ТИЦЬ), де я розповідав що встиг від них отримати і що пропустив.Ось і нова частина звіту.З того часу розробники давали дропи лише в телеграмних іграх, з якими заключали партнерства. Ті дропи не несуть нічого цінного. В іграшки я не граю, тому такі роздачі до уваги не беру.Також, давали дроп баксів на 5 мемкоїном Trump для тих хто купив мобілку в другій хвилі. Тим хто купував у першій обіцяли дропнути згодом. Моя мобілка з першої хвилі.А вчора прийшов перший реальний дроп, під який я попав. Прислали чергового мема на цілих 8 баксів 😳. Щедрість неймовірна!Махнув те сміття на $TON, бо зберігати фантики сенсу не бачу.Тож по дропам поки шляпа. Може, в подальшому буде краще. Сама мобілка має прийти десь восени. Ну я так думаю. Як мінімум, мобілку за ті кошти отримати - вже непогано.ДВОЄ В РИНКУ | Канал | Інструменти | Статті