Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Wegcrypto - скальпінг. Скріни/відоси формацій
Added 06 Dec 2025

Wegcrypto - скальпінг. Скріни/відоси формацій

@wegcrypto
Number of subscribers: 292
Photos: 2,150
Videos: 75
Links: 121
Description:
Трошки торгую, трошки викладаю формації, за якими слідкую, публікую свої результати. Проводжу гіви серед підписників/рефералів YouTube канал про скальпінг - https://www.youtube.com/@ifweego Адмін @ifweego
Source

Wegcrypto - скальпінг. Скріни/відоси формацій | Ух, нарешті настав той момент коли я свою основну АРІшку тайгера вивів...

Ух, нарешті настав той момент коли я свою основну АРІшку тайгера вивів в + по кумулю за весь час. Так вийшло шо я дійсно не слідкував за нею і рандомно подивився і вона от от переткнула позначку нуля. А ще буквально за день-два до цього я просто листав в каналі свої старі пости і було дуже цікаво почитати їх насправді. Жаль що я не робив звітність прям кожен тиждень, бо дійсно були різні ситуації, про які вже я забув, але перечитуючи пости, я знову їх згадую. Дуже багато я пройшов за цей весь час, я намагався торгувати різні стратегії: і набори, і ножі, і просто пробої, і відскоки. Дуже довгий період в мене виходило торгувати в невеликий мінус, але з КБ від тайгера я закривав тижні в 0. Були ситуації де я крутив об'єми на якісь промки і конкурси і там взагалі я фармив дофіга комісії і нормальний такий мінус по пнл, але тайгер мені компенсував трішки лося). Насправді якби не КБ я би давно закинув цю справу, адже злив би я свій деп дуже і дуже давно, а так в один момент в мене настав період де я закривав місяць приблизко в +-50, але комісії там було 1к+ і таким чином я все рівно виходив в + на дистанції.Дуже багато емоцій пережито, з пам'ятних моментів можу згадати це період коли я торгував зі стопом 3$ і тейком 9$. Це було переломним моментом, адже тоді я обмінював свій час вже на +- адекватні гроші, це напевне був пік радості коли я закривав тейк аж в цілих 9$.Наступний момент який мені запам'ятався це коли в мене був тейк 20$ і середній об'єм близько 2к$. Це об'єми на яких я дууууже довго сидів, де отримував рекордні просадки і взагалі він мені не запам'ятався як якийсь стабільний період, але одне я скажу, що саме він мене прокачав найбільше: він провів в моїй голові чітку лінію між професійним профітним трейдером, і просто челіком, який скачав термінал і має якийсь косарік на депо. Знову ж таки я цей період пережив лише завдяки КБ, бо закривав місяці я переважно в мінус.Далі я перейшов на об'єм в 5к$, відповідно тейк був близько 50$ і це вже були доволі серйозні гроші за одну угоду, якщо рахувати їх в реальному житті, але малі гроші якщо брати в трейдинговому плані. Цей період був максимально стабільним для мене, я нормально закривав тижні, місяці, але в один місяць я віддав непогану сумму, КБ мені повернув значний збиток, але я прийняв рішення вивести депозит, який в мене був на той час і залишити на біржі лише 100$ + з КБ впало ще трішки за попередній день.І ось тут почалось щось неймовірне, буквально за тиждень я цю сотку розганяю до 1к$, а за місяць майже до 2к$. Да я робив це агресивно, тому так швидко все було, але коли вже деп був непоганий, то було страшно далі продовжувати кидати великі плечі і я просто не підвищував об'єми так швидко. Це вплинуло негативно на швидкий ріст, але я вже і не хотів шкидкого такого росту. Я завжди намагався торгувати менше але якісно, тому я перестав торгувати так активно й вичікував своїх формацій. Одразу, що я хочу сказати: це те що якби я раніше не торгував на схожі об'єми, навряд чи я би так швидко розігнав сотку, адже коли на цьому депо я дійшов до об'ємів, на які ніколи не торгував, я трішки стопанувся, хоча % на угодах лишились однакові(привіт всім хто думає, якщо підняли 10% до 100$ за пару днів і думає що зробить це без проблем з депо 5000$). Дуже багато є факторів які впливають на торгівлю, я думаю ви і без мене це знаєте.Також вступив до ком'юніті Растера. Давно я хотів спробувати такий досвід, завжди було цікаво як це. І чесно кажучи, результати дійсно стали кращі, але все що я так, пока що навчився це чекати. Я почав більше працювати на якісь, не кількість. Здавалось б це супер банально, я це завжди розумів, але лиш зараз я прийшов до цього, тому не згадати це я не можу.Ну і ось цей момент де мій основний кумуль в +, моя торгівля значно змінилась, починаючи із формацій, які торгую, закінчуючи підходом до торгівлі взагалі. Нічого не можу конкретного сказати покащо, адже ще проходжу цей етап, але зрозуміло одне - треба просто продовжувати.