Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Пропав канал "Пригоди Ветенара"
Added 06 Jan 2025

Пропав канал "Пригоди Ветенара"

@warrstories
Number of subscribers: 78
Photos: 53
Videos: 12
Links: 83
Description:
You can view and join @warrstories right away.

👥 Number of subscribers

78
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: -2

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Name change history

Пропав канал "Пригоди Ветенара" 2025-02-18
Пригоди Ветенара🫡 2025-01-06

Status change history

Officially not confirmed 2025-01-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,900 25-01-30 13:02
Всім привіт! Вибачте, що випав на декілька днів із інтернетів, мав робочі моменти і взагалі не було часу… Також, в якийсь момент щось зловив трішки депресняка, якщо чесно… Подивився відос про Покровськ… Трішки якось важко усвідомлювати, що ось ніби ще недавно там жили з хлопцями, місто кишіло народом, це був прям глибокий тил, де ти відчував себе майже в 100% безпеці… А зараз вже поступово назріває битва за той самий Покровськ… Я розумію, що це скоріше за все буде наступна Авдіївка… А далі вже Дніпропетровська область… Це якось дуже важко усвідомлювати… Тим не менш, потрібно тримати голову холодною і розуміти, що війна - це завжди десь втрати, десь перемоги… Десь віддаємо, щоб можливо десь просунутись вперед… Купа хлопців далі продовжують стояти не дивлячись ні на перевагу ворога у кількості, у техніці і тд… Дуже хочу попросити Вас допомогти моїм побратимам із взводу ударних безпілотних авіаційних комплексів 116 ОМБР із придбанням 15 систем скидів для FPV дронів. Сума зовсім невелика, тому дуже сподіваюсь, що зможемо швидко допомогти… Банка моно: https://send.monobank.ua/jar/7mcGXkeC9CPayPal: [email protected]Стосовно історії… Як я вже сказав, на певний період випав з мережі, тому сьогодні/завтра закінчу редагування наступної частини і опублікую🫡Всім гарного дня, бережіть себе❤️
👁 10,600 25-01-13 17:08
❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️ Шановні підписники, хочу ще раз трішки розставити все на свої місця, бо судячи з коментарів, бачу, що багато людей до кінця не розуміють, хто я такий і про що розповідаю…😅 Дивіться… Я - ветеран війни, доброволець. На війну пішов з початку повномасштабного вторгнення, у 24 роки. Був на декількох напрямках фронту в декількох підрозділах, власне, про це все і розповідаю у своєму блозі😉. Прослужив я 2.5 роки, після чого був списаний за станом здоровʼя. Наразі намагаюсь заново втягнутись в цивільне життя, займаюсь простими людськими справами… Мені дуже ніяково, коли Ви пишете щось типу: «Тримайтесь там, ми з вами, ви наші герої» і тд… Тепер вже для мене це теж «Вони» - хлопці, котрі далі в строю… А наша справа - допомагати та підтримувати! Також стосовно зборів… Дуже багато запитів у приватні повідомлення, всі просять допомогти, розповсюдити різні збори… Я періодично відкриваю збори тут, у себе на каналі, лише для перевірених підрозділів, для людей, котрих я знаю особисто. Будь ласка, не сприймайте це, як якась зазнаність чи щось подібне, просто життя навчило мене бути дуже обережним… Я не буду розповідати тут, скільки разів різні псевдо-волонтери користувались можливістю заробити на нас, коли я ще був на війні… Тому ще раз, збори роблю лише по прямих запитах від бійців та волонтерів, котрих знаю особисто, сподіваюсь на розуміння. Гарного всім вечора!🫡
👁 11,400 25-01-12 10:20
От вам і показник… В штатах згорів квартал багачів - весь інтернет в цьому… Репости, купа відео, гігантські збори і тд… Це вкотре доказує, що більшості світу начхати на нас, половина менш розвинутих країн досі сприймають Україну, як «щось біля рашки, якась там у них війна йде…»Я з самого початку цього всього притримувався єдиної думки - не варто надіятись ні на чию допомогу (особливо актуально зараз для тих, хто чекає, коли ж Трамп наведе порядок). Наш єдиний варіант - це просто продовжувати боротись… Не можеш воювати - донать, вози волонтерку, складай дрони, що завгодно… Головне - бути в механізмі…У нас ситуація, в принципі, безвихідна, тут або ми боремось, або нас просто знищать… Ні в які «мирні» перемовини я взагалі не вірю… Ми вже повелись на цю х*ню не один раз, що в результаті?.. Неможливо домовитись з тим, хто ніколи не дотримується тих самих домовленостей… Чомусь я закипів після чергового посту про ці пожежі… Просиш збори репостнути свої чи побратимів - та хер там, при чому людей, котрі знають мене особисто, котрі знають, де я був і що пройшов… Зате новини Лос Анджелеса нас цікавлять дуже сильно і всі як один постять то все…🤷‍♂️Мабуть, або я щось не розумію в тому житті, або людям дійсно поступово стає байдуже на те, що нас всіх намагаються стерти…Дуже сумно, що так все відбувається… Я вже не кажу про те, на скільки сильно бʼють по моралі оті всі відоси з дітьми депутатів в центрі Києва, котрі співають «я рускій», ті всі корупційні скандали, після котрих нічого не відбувається і тд… Іноді просто опускаються руки, але потім згадуєш, заради чого ти взагалі туди йшов і розумієш, що винних кара рано чи пізно все одно дістане, а нам потрібно просто продовжувати боротись…
👁 10,800 25-01-09 09:59
Схоже, я все ж таки був неправий на рахунок ситуації з нашим бійцем та якутом. Проте, як мінімум - людина з відео виявилась зовсім не тією, про кого всі трубіли… Декілька побратимів підтвердили… На відео - Масловський Дмитро. Вічна шана загиблому… Сама по собі ситуація дійсно дуже кіношна вийшла, але, на жаль, то реалії війни… Страшно уявити, скільки ще подібних страшних ситуацій залишилось поза кадром, про які ніхто ніколи вже не дізнається… Також дуже хочу попросити Вас, шановні друзі, допомогти з нашим збором на протези для пораненого побратима… Дуже важко збирається той мільйон, лише 400 тисяч наразі маємо… Величезне прохання поділитись своєю чашкою кави, хто ще не поділився, або можливо хто може поділитись ще. Будемо дуже вдячні, дякую! (Пост вище)P.S. Вибачте, що зараз не маю можливості кожного дня постити свою історію, якраз дійшов до такого моменту, де відбувалось купа подій, про які хочеться розповісти і дуже багато часу йде на те, щоб все відредагувати та скласти в єдину цепочку… Дякую та сподіваюсь на розуміння, гарного всім дня, бережіть себе🫶🫡