СБУ затримала у Києві кілера фсб, який намагався вбити офіцера ГУР МО УкраїниКонтррозвідка Служби безпеки запобігла замовному вбивству офіцера Головного управління розвідки Міністерства оборони України.За результатами багатоетапної спецоперації у Києві викрито агента фсб, який намагався ліквідувати українського воїна в центральній частині міста.Співробітники СБУ затримали кілера «на гарячому», коли він дістав пістолет і прицілився у військового ГУР МО в одному із столичних закладів.Як встановило розслідування, замах на вбивство здійснив 28-річний громадянин центральноазійської країни. Ворог завербував фігуранта у його рідній державі, коли він шукав легкі заробітки у Телеграм-каналах.За інструкцією рашистів агент, видаючи себе за туриста, прибув в Україну і спочатку зупинився у Первомайську на Миколаївщині.Там він придбав декілька смартфонів та SIM-карти, які регулярно змінював для законспірованих сеансів зв’язку з фсб.Згодом іноземець виїхав до Києва, отримав від куратора фото потенційної «цілі», її орієнтовні геолокації та координати схрону, з якого забрав пістолет з набоями.За фізичну розправу над офіцером йому пообіцяли 50 тис. доларів США та легалізацію в одній з країн ЄС.На місці замаху на українського розвідника у затриманого вилучено зброю з боєприпасами та смартфон із доказами його контактів з фсб.Слідчі Служби безпеки повідомили агенту про підозру за декількома статтями Кримінального кодексу України:▪️ ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на умисне вбивство);▪️ ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору);▪️ ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.Спецоперацію проводили співробітники Департаменту контррозвідки та Управління СБУ в Миколаївській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуСлужба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська. Вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу 636.3 «Варшавянка» (за класифікацією НАТО — Kilo). Унаслідок вибуху субмарина зазнала критичних пошкоджень і, фактично, виведена з ладу.На борту підводного човна розміщувалися чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр», які ворог використовує для ударів по території України.Це була спільна операція 13-того Головного управління військової контррозвідки СБУ та Військово-морських сил України.Вартість підводного човна класу «Варшавянка» становить близько 400 млн доларів США. З огляду на запроваджені міжнародні санкції будівництво аналогічної субмарини наразі може коштувати до 500 млн доларів. Цей клас підводних човнів також відомий під назвою «Чорна діра» через здатність корпусу поглинати звуки та залишатися малопомітним для сонарів.Нагадаємо, підірваний човен вимушено перебував у порту Новоросійськ через успішні спецоперації надводних морських дронів «Sea Baby», які витіснили російські кораблі та субмарини із Севастопольської бухти в тимчасово окупованому Криму.
⚡️⚡️Уражено Афіпський НПЗ, нафтобазу в Урюпінську та низку об’єктів ворога на ТОТ України⚡️У межах заходів зі зниження наступального потенціалу противника та ускладнення логістичного забезпечення військових частин російських окупаційних військ, підрозділи Сил оборони України уразили потужності Афіпського нафтопереробного заводу (Краснодарський край, рф).У районі цілі зафіксовано вибухи та масштабну пожежу. Ступінь завданих збитків уточнюється.⚡️Крім того, уражено нафтобазу "Урюпінська" у Волгоградській області рф. На об’єкті зафіксовано вибухи та пожежу.🔥Також завдано ударів по об’єктах і цілях противника на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) України. ⚡️Так, на ТОТ Донецької області уражено станцію радіоелектронної боротьби "Волна-2", два пункти управління різних підрозділів 76-ї десантно-штурмової дивізії окупантів, станцію радіоелектронної боротьби, а також радіолокаційну станцію «Імбир».⚡️На тимчасово окупованих територіях Запорізької області під удари потрапили зенітний ракетний комплекс "Тор-М2" та ворожа лабораторія безпілотних комплексів.⚡️Окрім того, на ТОТ українського Криму, наші воїни уразили дві бази ПММ, радіолокаційну станцію "Каста-2Е2" і дороговартісний елемент для систем ППО С-300/С-400 - радіолокаційну станцію 96Л6Е.Ступінь пошкоджень уточнюється.❗️Сили оборони України й надалі здійснюватимуть комплекс заходів, спрямованих на послаблення наступальних спроможностей російських окупаційних військ та примушення російської федерації припинити збройну агресію проти України.💥Далі буде. Слава Україні!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Сьогодні в мене була зустріч із представниками Сполучених Штатів. Вагома делегація і дуже серйозна розмова. Американська сторона надала свої пропозиції – пункти плану, щоб закінчити війну, – їхнє бачення. Ми з перших днів війни займаємо одну, надзвичайно просту позицію: Україні потрібен мир. І справжній мир – такий, який не зламає третє вторгнення. Достойний мир – щоб умови були з повагою до нашої незалежності, нашого суверенітету, до гідності українського народу. І ми саме такі умови маємо забезпечити. Я окреслив, що саме для нас принципово. І ми домовилися, що команди працюватимуть над цими пропозиціями – щоб це було по-справжньому. Ми не будемо робити різких заяв і налаштовані на чітку, чесну роботу – Україна, Сполучені Штати й наші друзі та партнери у Європі та в світі. Цими днями багато розмов із європейськими лідерами, багато переписки – я дякую всім друзям України за підтримку. Сьогодні говорив із Президентом Фінляндії Стуббом – ми координуємо наші зусилля. Постійно на зв’язку і з іншими лідерами, Президентом Франції. Я розраховую найближчими днями говорити з Президентом Трампом. Ми свідомі того, що сила Америки та підтримка Америки можуть наблизити мир реально, і ми не хочемо це втратити. Ми розуміємо також і те, що в Росії немає реального бажання миру, інакше вони б і не починали цю війну. Багато оцінок є – цілком справедливих, – що Росія весь цей рік намагається зробити тільки одне, а саме: відкласти санкції та виграти ще час для війни. Америці по силах зробити так, щоб російська налаштованість на закінчення війни нарешті стала серйозною. Буду заради цього працювати й надалі на сто відсотків – увесь мій час саме цьому зараз присвячений. Україні потрібен мир, і Україна робитиме все, щоб ніхто у світі не сказав, що начебто це ми зриваємо дипломатію. Це важливо.
росія знову била по мирних містах України. Цілеспрямовано - по житлу, освітній, критичній інфраструктурі. Їхня мета незмінна: більше жертв серед цивільних, більше руйнувань, більше болю.Сьогодні під масованим ударом ворога були Львівщина, Івано-Франківщина та Тернопільщина.На 9 активних локаціях працюють близько півтисячі рятувальників та понад сотня одиниць техніки. 🔺Найтяжче - у Тернополі.Критично: пошкоджено дві житлові 9-поверхівки. В одній - пожежа, в іншій - руйнування з 3-го по 9-й поверх.Станом на 10:00: 10 загиблих; 37 поранених (з яких 12 - діти). Рятувальники продовжують евакуйовувати людей із заблокованих квартир. Є люди і під завалами. Працюємо максимально обережно - кожна хвилина може означати врятоване життя.Направив туди голову ДСНС Андрія Даника - тримаю хід ліквідаційних робіт під постійним контролем. Доповідаю керівництву держави. Залучаємо авіацію, мобільні центри швидкого реагування, «Дельту», кінологів, важку інженерну техніку. Підтягуємо сили із сусідніх областей. Працюють на місцях також психологи. Розгорнуто Пункти Незламності, мобільні кухні забезпечують людей теплою їжею. Поліцейські фіксують кожен доказ воєнного злочину рф проти цивільних людей. Розгорнуті намети, де потерпілі можуть написати заяви та звернутися по допомогу. Поліція може обмежувати доступ до пошкоджених обʼєктів - прохання дотримуватися встановлених правил. Це виключно заради безпеки людей та збереження майна. 🔺На Івано-Франківщині постраждали троє людей, серед них двоє дітей.🔺На Львівщині триває гасіння складських приміщень на декількох локаціях загальною площею понад 10 тисяч кв. м. Усе - цивільні обʼєкти. Усе, що робить росія - це терор і смерть. Усе, що робимо ми - рятує життя. Тому ДСНС продовжує аварійно-рятувальні роботи. Надважливо знайти кожну людину та врятувати кожне життя.
З ночі працюють наші екстрені служби на місцях російських ударів. Підлий обстріл. Станом на зараз уже відомо про десятки поранених людей, у тому числі це діти та вагітна жінка. На жаль, четверо людей загинуло. Мої співчуття рідним та близьким. Близько 430 дронів і 18 ракет було в ударі, в тому числі балістика та аеробалістика. Спеціально прорахована атака, щоб якомога більше нашкодити людям і цивільній інфраструктурі. Лише в Києві є руйнування в десятках багатоповерхівок. Від уламків «іскандера» пошкоджене Посольство Азербайджану. Головний напрямок атаки – Київ, били також по Київщині, Харківщині, Одещині. За попередніми даними, вранці росіяни застосували ракету «Циркон» на Сумщині. Вже доповідав міністр внутрішніх справ Ігор Клименко щодо ходу рятувальних робіт на місцях. Дякую всім, хто допомагає нашим людям. Також доповідав командувач Повітряних сил Анатолій Кривоножко щодо результатів роботи протиповітряної оборони. Дякую нашим воїнам за якісну роботу. Україна відповідає на ці удари далекобійною силою, а світ має зупиняти ці удари проти життя санкційно. Росія все ще може продавати нафту й будувати свої схеми. Це все треба припинити. Багато роботи йде з партнерами заради посилення ППО, але недостатньо. Потрібне зміцнення додатковими системами та ракетами-перехоплювачами. Європа та США можуть допомогти. Розраховуємо на реальні рішення. Дякую всім, хто допомагає.
Мадяр на звʼязку.Досить бігати від армії- час літати!Оголошую набір до складу Сил Безпілотних Систем.15000+ вакансій, половина з яких- спеціальності з мирного життя. ‼️Ти будеш служити там, де обереш і тим, ким вибереш особисто,- слово командира. Набирай у інтернеті три літери: С Б С. Або за посиланням: https://usforces.army/?utm_source=tg_magyar#application-form12 підрозділів Птахів чекають на Тебе!Дрон, боєприпас та все спорядження чекає на пілота, а не навпаки- цей клопіт лиши мені. Навчимо, піднімемо у повітря, збережемо. Угрупованню СБС днями 5 місяців. Результат на табло: 30 тис відспіваних та звільнених з СВО хробаків, понад 100 тис знищених/уражених ворожих цілей протягом 150 діб. Це рівно два Армійських штурмових корпуси окупантів в утиль. Ну або 50 батальйонів у повному складі, якщо більш звичайними вимірами. Нас стане 5% від загальної чисельності Сил оборони України. Без сумніву, ми виконаємо задачу «суцільна Лінія Дронів» від прапорця до прапорця вздовж всієї смуги існуючого фронту, у тактичній, оперативній і стратегічній глибині. Приєднуйся, війна у розпалі. ‼️прошу поширити інформацію‼️Слідкуй результати наживо тут:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦30.10.25🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБСонлайн«ПІДРІХУЙКА»СБС