Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Wanna be база
Added 06 Dec 2025

Wanna be база

@wannabe_baza
Number of subscribers: 369
Photos: 3,070
Videos: 1,310
Links: 337
Description:
потік думок, мемів і іншої дічі. Не суди строго або вийди звідси, розбійник!
Source

Wanna be база | Побачив, що медіа зробили новину з моєї учорашньої заяви про падіння д...

Telegram community logo - Wanna be база Wanna be база @wannabe_baza
175 Views/Reach 2026-03-17 08:09 Message №5133
Побачив, що медіа зробили новину з моєї учорашньої заяви про падіння донатів та скорочення витрат на допомогу війську на 15%Внесу трохи ясності. Основна причина — російські терористичні атаки на українську енергетику та бізнес. Людям було вкрай важко цієї зими, і це відобразилося на донатах. Бізнес теж не дуже охочий допомагати, йому нині дуже тяжко. Ще одна причина — постійні атаки на волонтерів та фонди, які не дають ефекту «тут і зараз», але відіграють значення у середньостроковій перспективі. Частково ці атаки здійснюють росіяни через свої мережі. Частково ними займаються окремі народні депутати — можна згадати представника ЄС Гончаренка, котрий розгорнув цілу кампанію проти мене та Сергія Притули. Частково в цьому добровільно беруть участь і наші громадяни. Подивіться на ці скріншоти. Це пишуть здебільшого реальні люди. Вони брешуть, поливають брудом і були б щасливі, якби українські воїни не отримували жодної допомоги. Їм байдуже, що мене мало не вбила росія за мою роботу, що я віддав з власних зароблених коштів понад 10 млн на військо, що спалив собі нервову систему, працюючи 24/7 ці 4 роки, дозволивши собі лише раз відпочити кілька днів. Їх втішила б тільки моя смерть.Це наслідок розпалювання ворожнечі конкретними політичними силами, які плювати хотіли на Україну та військових. У них «передвиборчий процес» триває усі роки повномасштабного вторгнення. Але повторю — основна причина падіння донатів від фізосіб це збіднішання людей через тяжку економічну ситуацію. Прикро, що разом із росіянами і деякі українці зичать українській армії не отримувати вкрай необхідну допомогу. Але ми все одно будемо робити, що мусимо. Даватимемо війську більше дронів. Будемо знаходити та масштабувати нові типи FPV, щоб український солдат отримав перевагу. Бо адекватних людей все одно дуже багато. На них усе і тримається. Допомагайте війську!