Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - wake me up (+18)
Added 06 Dec 2025

wake me up (+18)

@wakemeup_4am
Number of subscribers: 97
Photos: 285
Videos: 10
Links: 56
Description:
дякую, що не покидаєш мене

👥 Number of subscribers

97
Average/Day:: 0
Average/Week:: +3
Average/Month:: +3

👁️ Average views per message

302
Average/Day:: 138
Average/Week:: 164
ERR: 311.34%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,110 26-06-14 08:16
Карочі класна! Хотів би я так писати відгуки🤣Оця тема спортивна... Тепер я зрозумів кількість спортивних гетеро книг і чому дівчата так зітхають. Нє, я ще зрозумів це на Він/Ми, а зараз впевнився. Джейкоб мене дратував довго. Звісно класна шо він перевиховався. Але ж то завдяки психологині та Тревісу, а не тому шо цей хлоп мав якісь плюси. Весь цей час він був повним мудлом. Так хотілося щоб йому люлєй маральних виписали.Другорядні персонажі такі пусічкі! Друзі Тревіса дійсно друзі. Навіть очильники команд показані класними мужиками. Зітхаю. В житті все навпаки: коли тобі хуйово з'являється не порятунок, а повна срака. А тепер до моєї рефлексії. Тут я теж відхопив дозу дежавю. Я це вмію. Тож: ... розглядатиму ці фото, намагаючись пригадати наші останні спільні миті. (Я це роблю🤦🏻‍♂️)Пам'ятаю як довго перебував наче занурений під воду: пізно усвідомлював, що до мене звертаються, реагував повільно, зі всім погоджувався, аби тільки не чіпали. Перший розділ для мене люте переміщення назад у часі. Я знову ревів над книгою. Мені потрібно, щоб він пообіцяв, що не помре. Я — ганчірка.Ти нічого не зробиш, щоб стало легше, — каже він. — Просто щотижня буде все менш паршиво, аж доки одного дня прокинешся й вже не згадаєш, як було боляче. Про редактуру: дякую, Атено! #краштест #відгук #еміджеймс
👁 202 26-05-01 19:32
Направду, з того як починається оповідь я був певен що центральною фігурою буде Катря, провидиця.Я продовжив читати і припкстив, що головними мабуть будуть діти — маги та їхні стражі. Я таки помилився й тут, але не все так просто.Я, коли читаю, обожнюю будувати теорії. Й тут, коли взяв до рук книгу припустив: всім хана, а от оці трійко залишаться. Потім взяв роздивлятися уважніше аж помітив котко. І насамкінець листівки показали мені протистояння персонажів. Цікаво, еге ж?Направду я познайомився з історією ще торік, в лікарні. (Мені там важко, тож я щиро вдячний Каті Колесник за те, що відволікла на «Захисників...»)Саме там я полюбив Яромира, Сашка, Олесю. Але най-най сильніше мені сподобався Микола.Всі маги по своєму цікаві і за кожного я вболівав.Тим більше коли дійшов до глави де їм настав безкаюкний каюк (зрозумієте потім). Це було отак: шо?! То всьому пиздець? Виявляється ні. І виявляється я не помилився в припущеннях.Тож, якщо ви чекаєте пісюнів та піпісьок, то з цим повз. Це справжнісінька підліткова книга, але з цікавими локаціями, персами та сенсами.Ну всьо, я закінчив писати прилизаний відгук. Тепер по простому:Яромир — оголошений герой, який на фоні інших ніфіга не герой, а довбойоб із секретом.Микола: хитровироблений маг ментальних хитрощей. Відданий. Мій пиріжечок.Олеся: сильна, але коза. Оці двоє просрали її ще від початку самої подорожі, уявляєте?Сашко: ай як йому непощастило, а потім пощастило!!! Могаг вітру з довгим волоссям. Краш!Стражі:Степан — має татухи + чуб +сережка. Теж пусічка.Пилип — планувальник на ніжках. Теж мені сподобався. Ну, залишилися сестри. А ще те шо тихенько сховалося! Давай, Катю, другий том. Бо мені тепер нада. ПиСи: Степан віршопліт:Трійко хлопців-молодців били мавок без штанців!Текст вичитано так, що мені читалося чудово, але я також знайшов що можна підправити.Я поспілкувався з авторкою, всі помилки на які я вказав мали би виправити після сигналки, але здається переплутали файли.Наголошую, це не критично й не впливає на сприйняття тексту.Не помилка, але наче дивишся фильм про одруження (ну, отой де тре вмовляють наречену, шо одружитися — це не помилка)с327 «Послухай мене, там, на галявині, чекає хлопець, який тебе кохає...#відгук #сучукрліт #захисникилісу #колесникНу, оскільки «ворона, якого попросили злітати й подивитися, як там Соломія» /«зграя воронів»сто пудово не приймуть на Книжковій фермі, то й сенсу немає тягнути його туди.
👁 184 26-04-24 17:07
Ерагон... думав назва походить від імені дракона! А там ніфіга подібного.Починається все дуже крута! Мені прям зайшло! Ельфи, драконяче яйце й Смерк, котрий спромігся об'єднати клани ургалів (гоблінів з рогами).До речі, я постійно проводив паралелі з Толкінівським Володарем перстнів. Вайби шо називається самі промовисті. Але це не Толкін і не ВП! Карочі нада тепер другу частину.Затягну ще свою шарманку й тут:Ну обкладинка відстій! Драконяча морда має виглд як у корови чи віслюка. Ілюстрації всередині звісно не такі, дякую, о, книжковий бог!Текс, попиздів, тепер до справи:Історія читається легко, але сам текст не плавний. Ну, знаєте бувають тексти такі, наче струмок дзюрчить? Тут нє. Але все одно прикольно. Події не затягують, описи не набридають, розлогими роздумами не тхне. Тож, це було швидко.Герої: Вершник поводить себе на свої літа, й драконка також. Немає апріорі мудрих, досвідчених. Всі навички тут здобуті й зумовлені обставинами.Мертаг подобається, близнюки — ні. Брома шкода. Хз чи спойлер:От прикол якщо Ерагон — син Галбаторікса) я від початку книги про це думаю. Ну, логічне припущення.#паоліні #ерагон#епічні_читання @chitayka @daisy_liest @elloris_books
👁 162 26-04-16 21:52
от і всьо. аж шкода. тепер тільки чекати Темне сходження. навіть нити 'ну коли' не вийде, видавництво комунікує.окремо про книгу я не можу багато говорити, бо сприймаю її як частину історії і спойлерити звичайно можу, але не буду. звісно це не буде відгуком, якщо я скажу, шо я так і знав і шо мені сподобалося. от сірйозна, перша книга нійнудніша. за назвою (це ж не буде спрйлером?) зрозуміло чим закінчиться історія. хеппі енди мені теж подобаються.я як завжди проводжу (мабуть це не варто робити) проводжу порівняння деяких моментів з власним життям... так, зраду сім'ї важко прийняти. так, коли дивишся на зрадника, бачиш тільки як він вчив тебе, втішав, мазав зеленкою розбиті коліна. це боляче. й потрібні роки шоб це осмислити, дати й так відому відповідь на питання 'чому?'Лоранів і Даміаноса 'разом до кінця' не викликає в мене заздрощів. натомість я по чорному заздрю тому, що вони знають один одного на стільки що можуть читати безвиразні покерфейси.оце моменти, коли ти знаєш що твій партнер робить після сексу... хоспаді, я думав що у відгуку мені нічого буде писатитож ви зрозуміли на шо я проміняв Паоліні й недочитую Ерагорна на останнє хард завдання для Епічних читань#відгук #пакат
👁 189 26-03-24 19:35
З перших глав мене зацікавили Вашер, а згодом і Сюзброн. Бо саме за них ніфіга не ясно.Я будував різноманітні припущення й мабуть задовбав соклубників, бо в Авеін ніхто не підтримував моїх вкидів. (Проте на їх захист скажу, шо моє НіфігаЖСобі всі підтримали, тож чекаємо коли пан Сандерсон розповість те, шо нам цікаво).Сяйвоспів: пиріжечок який нещадно тролить не тільки оточуючих, але себе й власні божествені устої. Мене розважило те, як жерці пояснюють події з точки зору теології. Все можна підлаштувати! Прямо як у реальності. Помічали, на будь-яке питання завжди знаходиться відповідь: так богу завгодно, як бог дасть, з божою поміччю. Йде дощ — то бог, нема доща — то бог.Сюзброн: ну, тут всьо за жанром, але я обурений! Мені цікаво, а мою цікавість не задовольнили!Вашер: тааак, Вашер 🦾 А тепер увага! Маю питання до тих хто прочитав:Чому нізя було Сяйвоспіву дати Бездушним наказ:Червона пантера — якщо почуєте команду «пантера», знайдіть мене та не давайте нікому на мене напасти — червона пантера.Боги ж давали базові команди для тренувань. Так би Сяйвоспів себе захистив. Я розумію його вчинок, але оскільки він один з трьох персонажів за яких я вболівав, то мені дуже сумно, хоч я й розумію (на скільки пояснили читачеві) сенс Повернення.Але ж блііін! Думаю в Герої віків автор вколошкає багатьх персів яких я полюбив... всьо шо настікерів додам внизу окремо760с#сандерсон #війноборець #епічні_читання @chitayka @daisy_liest @elloris_books
👁 157 26-03-08 11:58
— О, тут написано, що ти відбілив собі анус.— От це це правда...Початок дійсно достойний жовтої преси. Проте це життя персонажів.Враховуючи, що «я так і знала, що він риба» та «невиправний романтик» теж ++, я отримав задоволення від «Червоний, білий та королівський синій». Скажу навіть більше: мій лист із зізнанням підступно спиздили однокласниці. Кароч вся школа гуділа. Але не про мене. Це дуже мила, сповнена кохання історія. Бабку-королеву хотілося стукнуту по її Королівській довбешці. А ще моїм улюбленим персом став Рафаель Луна. Ну пиріжечок!Спілкування хлопців саркасичне й дотепне, а листи теплі, сповнені почуттів, інтимні.Те, як вони один одного називають дуже по-закоханому. Я аж так заглибився шо пішов гуглиьи акторський склад однойменного фільму. Карочі, зайшло. Піду перечитаю власні листи... ПиСи: мені зайшла тезащо люди знають про інших людей ніфіга! Лише те, що хтось дозволив знати та придумав образ. Я вкотре замислююся, що ж у мені правда, а що сподівання інших. Чи засмутило би людей те, що я, як і Алекс із Генрі, не відповідаю уявному Маю. Книга наштовхує на цікаві думки. 🔹...мабуть, який ще й дрочить на власні фотографії 🔹А тепер уяви те саме, тільки в пеклі. І з усіма треба бути люб'язною.🔹А от чому людям було не байдуже, куди пхав свого язика Алекс...🔹Це так мило, що тобі здається, ніби все обертається навколо тебе.🔹Тож можеш ненавидіти пана спадкоємця донесхочу, шкрябати про нього в щоденнику образливі віршики, але щойно побачиш камеру, поводься так, наче його член сяє ясним сонечком.🔹В той період я кожн день свого життя поводився як мерзотник 🔹мої обов'язки — бути гарненьким🔹Він поклав слухавку й витріщився на телефон у своїй руці, ніби той мав пояснити, чому повітря довкола від-чувається наелектризованим.🔹Господи, який же ти іноді тугий...(всьо. на цьому моє виховання вийшло у вікно. побачило шо я мешкаю на першому поверсі, зайшло і повторило вихід достобіса разів)▫️хверцювати▫️жлуктитиЯ настікерів дохріліон всього, але пожалію вас. Кінець (бліна, всьо. виховання, йди самовбийся)#відгук #червлнийбілий #алексгенрі
👁 135 26-02-23 17:48
З середини січня і по сей день я читаю квірчики.Почав звісно з легкого, навіть з гумором...але потім зі мною сталася Світельська зі своєю провиною, а тепер Пісня вовка. Не робіть так як я. Вже тиждень маю опухшу від сліз фізіаномію, бо читання видається скляним. Я немов огидна ненажерлива миша, яка давиться, але все одно хрумтить...Якщо чесно, я не можу знайти слів для відгуку.Книга мені сподобалася, не зважаючи на емоції які вона викликає в мене.До речі, торіе мені в клубі Авеін нарешті пояснили прикол що до хоахоа, я навіть переглянув вибірково першу частину цього хоа. Так от: Пісня вовка мені здається квірним варіком, а ще мені подобається шо тут немає слабких принцес і принців.🔹Бо я не віддав би свого вовка абикому.🔹Альфа настільки сильний, наскільки сильна його зграя.🔹Краще б я цього не чув від Картера. Мені потрібно вилити відбілювач на свій мозок. Кілька днів.🔹Я ніколи до цього не звикну, — пробурмотів Ріко. — Привіт, місіс Беннетт. Як приємно вас бачити. Ви гола. Знову.🔹Альфа не може вести за собою зграю, якщо у нього немає зграї, яка піде за ним.▫️Біла лишва на вікнах▫️надимала бульки🔻за що я затинався — посмішка, яка усмішка на початку здебільшого.Ще кілометри шкіри (с.489) і милі голої шкіри (с.543)#відгук #клюн #піснявовка
👁 120 26-02-20 09:14
Боже. Поки він договорив, у мені назбирався майже смертельний запас сарказму...Немає сенсу питати мене. Я не папа ґейський.— Я бачив, як ти їв лимонний посет. Для мене це буде сексуально, подобається тобі це чи ні.— Гаразд, — він холодно зиркнув на мене. — Ну ж бо, крихітко. Всунь мені.Я перехилився через стіл і вклав шматочок тістечка в його переляканий рот.Просто легше відштовхувати людей, ніж дивитися, як вони йдуть...Ніби ти куштуєш дуже дорогий шоколад, смакуючи його, бо знаєш, що ніколи не зможеш дозволити собі другий шматочок...(порівняння класне)Крім того, це дало мені купу культурних балів, які я пере-вів в готівку, пригостивши себе макфлурі зі смаком твіксу по дорозі додому..Зрештою, пролунав дзвінок у двері, і Пітер зайняв своє місце на станції Фереро роше.ми цілувалися досить часто, відколи ця опція з'явилася в меню «Бойфренд»,— Здається, — сухо промовив він, коли у тебе ерекція, ти стаєш значно менш безкомпромісним.— Так, це мій ахіллесовий пеніс.хоча я виграв у генетичну лотерею... Олівер вібрував, як мій джентльменський масажер, тільки задоволення не приносив.(це від нервів, але бля! джентельменський масажор? я багато чув назв для вібратора, але цей прям англійський)Олівер, як відповідальна доросла людина, не поділяв моєї прихильності до мистецтва лежання... #відгук #ідеальнийхлопець
👁 163 26-02-05 19:06
Це найкращій том з усіх Щоденників! Я й попередні люлю, але цей... вах! Динаміка, зацікавленість історією були максимальні. Я співпереживав Вбивцеботу1.0 та 2.0 та Вартмеху3. ДАТа спочатку лаяв, потім сюсюкав... люди... Ну луди.А рештки то ОГО! Це ж нада так все обставити! Я їв — читав, працював — читав потайки, відпочивав — читав.Вбивцебот звісно ж не любить людей, своїх клієнтів також, але...«Просто клієнти» давно перетворилися на «...якщо хтось спробує їх скривдити, я випущу нападнику тельбухи».Знайшов дві одруківки, але тут все на стільки класно, шо їх нада пробачити.Намагаюсь не спойлерити, тому всьо з відгуком. Читайте.Ще одине. Вбивцебот вживає сука, блін та бляха-муха, бляха. Курва! (Від останнього мене знудило). І це не ок. Чесно. Йому не личить взагалі.А от непристойні жести на с243 дуже личать!І бажання приховати еиоції, щоб у цей вразливий момент не витріщалися люди я підтримую. Взагалі багато відгукується, включно х обіймами.На с357 ваааааа!!!!Ооо ще мені подобається: «Я працюю на оптимальному рівні». Чудова відповідь як на мене! Особливо но оці «як ти?»Загалом Вбивцебот тут миленький.🔹ля-ля-ля, просто черговий робочий день.(це він про ворогів)🔹Без обіймів. Це було прописано в нашому контракті.🔹намагаюся вигадати відповідь на те, що ви сказали.🔹Якби я думав, що він намагається тебе скривдити, то вже позбувся б його тіла.🔹Фе, самостійність іноді така хрінь.🔹Злий, далі наляканий, далі мертвий. Краще б потім, але ладна...🔹Душ дарує приємність, а я хотів зберегти гнів.🔹Вартмех — особа дуже закрита, він не любить обговорювати свої почуття.🔹буде її черга зробити для мене щось дурне.🔹— Головне — пам'ятай, що ти тут не один.Ніколи не знаю, що на таке казати. У себе в голові я буквально один, а саме, там лежить 90% моїх проблем.▫️споночило▫️мудрагельська репліка▫️поемоціонувати (проявити емоції. Це ор)#відгук #вбивцебот #мартавеллс #мережевнийефект
👁 64 26-02-03 13:07
У цьому томі ширше розкривають минуле не тільки Сє Ляня та його падіння, а й становлення та ріст Хва Чена. Багато інтимних і чуйних слів які шокують урядників. Авторка тонко маневрує між відвертістю й сором'язливістю. Певен в оригіналі присутня також гра слів і подвійні сенси. Азіати дуже стримані у вираженні почуттів тому нам варто навчитися читати між рядків.Тож коли бог каже:«Якщо ти не знаєш, у чому сенс твого життя, то можеш вважати мене своїм сенсом».це є майже зізнанням.Взаємодія між дитиною та богом, в якому він знаходить підтримку й сенс для існування на перший погляд здаються побіжними. Проте дитя дорослішає, його радар націлений на Сє Ляня. Відданість це чи одержимість вирішувати вам. Але для мене це важкий шлях в коханні, коли ти приймаєш людину таку, яка вона є: неідеальну, впалу на самісіньке дно, зневірену, але вірну своїм поглядам і кохану незважаючи ні на що.Погодьтеся сцена Хва Чен і статуя бога,Хва Чен і печера, Сє Лянь і тисяча ліхтарів, Сє Лянь і привид зародка (так-так, момент у річці — хо-хо!), Сє Лянь у Небесній столиці згадує як цілувався з деким,Прикольна реакція Пей Міна на червоне вбрання Сє Ляня (с265)🔹У моєму серці ти — єдиний справжній бог.▫️Лисиця користується силою тигра (ідіома)Помилки:🔻Повернувся до улюбленої цитати авторки: чи плакати, чи сміятися... Я кожного разу: рукаобличчя.Те саме про «нема слів»🔻с.170«Він нахмурився та випив чашку з вином».*Чашку вина! Бо таке враження шо Ши Вуду і шашку проковтнув.🔻с215«Принц знову вразив у ціль!»*Без у! Просто вразив ціль.🔻с217«Якщо принц вирине з води, йому обов'язково доведеться зробити різкий вдих, і тоді він обов'язково втягне дух дитини у свій живіт».*По-перше, реченея капець складне. По-друге є повторки.Та ж сторінка«Потім погляд заповнилочорне волосся (це як бліна?), що розліталося у воді...*розпливслося, розпустилося у воді...🔻с221«Однак у цей момент усе тіло Сє Ляня кипіло...»Чому ви будуєте речення спираючись на буквальну будову оригіналу? Літредагування, де ти?🔻с292«Сє Лянь сподівався змусити Ці Жона піти, та, хоча йому не вдалося, він принаймні зрозумів, що їжу приготовлену ним з усього серся, не так уже й важко з'їсти».* Просто капець речення!А ще від усього серця.🔻с293Перше ж речення!Перепетій? Найневдаліше слово.#відгук #мосян #урядник 3