👁 418
26-02-02 06:51
Чесно я не розумію, чому люди дивуються щодо підписання s1zzi з академки Spirit в основу B8, наче це перший кейс, коли організація підписує гравця, який грав з русачками. Нагадаю, що alex666 після його першого періоду в B8 в 2023-24 роках встиг пограти в «крутих командах» MelBet та Betera, а потім повернувся в організацію Денді. Я розумію, що зараз непросто знайти українців, які молоді, перспективні та готові до тір-1 рівня (особливо снайпери) і не завʼязані в подібних історіях. Тому у організації по суті було декілька варіантів: - змінити вектор з підписанням європейця та переходом на комунікацію англійською.- заскаутити та підписати молодого таланта ледь не з пабліку, який ніде не зашкварився. - підписати українця, який грає з росіянами. Перші два варіанти вони потребують часу і це на 90% вплине на результати команди в короткостроковій перспективі, але в довгу може дати шалений буст. А третій варіант він має під собою репутаційні ризики, але залишає всіх в зоні комфорту і не потребує складних та непопулярних рішень. Вибачте, що трохи сумбурно, але не спав і хотів викласти трохи власних думок. Ну і чекаю на конструктивну дискусію та коментарі, що я кончений і пишу якусь дичину ))