Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦

@vysh_gov_ua
Number of subscribers: 1 701
Photos: 9,040
Videos: 713
Links: 4,080
Description:
Офіційний канал Вишгородської районної військової адміністрації

👥 Number of subscribers

1 701
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -14

👁️ Average views per message

324
Average/Day:: 293
Average/Week:: 268
ERR: 19.05%

📊 Messages per Day

2.3
Last day: 5
Week average: 3
Average per day: 2.3

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Славутич та Люботин об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч»🔹5 серпня в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», реалізацію якого координує Міністерство розвитку громад та територій України, відбулася зустріч 58 представників громад-партнерів із громадами-форпостами Харківської області.🔹Проєкт передбачає запуск системної взаємодії між територіальними громадами для зміцнення єдності та стійкості у протистоянні наслідкам збройної агресії рф. Попри щоденні обстріли, виклики війни та руйнування, українські громади продовжують гуртуватися, підтримувати одне одного, допомагати фронту і шукати нові можливості для розвитку.🔹У рамках цього проєкту Славутицька міська територіальна громада стала громадою-партнером для Люботинської міської територіальної громади Харківського району Харківської області, яка має статус громади-форпоста.🔹Партнерство закріплюється меморандумом про співпрацю, який передбачає підтримку у складний воєнний час: прийом і підтримку внутрішньо переміщених осіб; співпрацю в економічній, освітній та культурній сферах; зміцнення місцевого самоврядування з урахуванням європейських підходів до міжрегіонального співробітництва.🔹Проєкт «Пліч-о-пліч» – це ініціатива, яка об’єднує громади з різних регіонів України для підтримки населених пунктів, що перебувають у зоні бойових дій або на кордоні. Це приклад справжньої солідарності та взаємодопомоги, що наближає нашу спільну перемогу. Більше інформації про проєкт за посиланням: https://www.plich-o-plich.gov.ua/
30 липня 2025 року представники служби у справах дітей та сім’ї Вишгородської райдержадміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції Вишгородського районного управління поліції провели інформаційну кампанію до Міжнародного дня протидії торгівлі людьми.До заходу також долучились представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Київській області Тетяна Самойленко та спеціалісти регіонального представництва.Цей день щороку привертає увагу до глобальної проблеми, яку переживають мільйони людей - жертв торгівлі людьми.В умовах воєнного стану ризики потрапити в ситуацію експлуатації для українців суттєво зросли. Люди змушені переїжджати, шукати роботу в інших регіонах або за кордоном - і можуть стати легкою мішенню для зловмисників.Сучасне розуміння торгівлі людьми включає не лише сексуальну експлуатацію, а й: • трудову експлуатацію • примусове жебрацтво • використання у збройних конфліктах • нелегальну трансплантацію органів • примус до злочинної діяльностіОзнаки, які можуть свідчити про торгівлю людьми: • відібрали документи • обмежили свободу пересування чи спілкування • пообіцяли хорошу роботу, але не заплатили • погрожували, били, змушували працювати проти волі • не дозволили залишити місце роботи • змушували працювати понаднормово в гірших умовах, ніж обіцяли • змушували жебракувати чи чинити злочиниЯкщо ви або знайомі вам люди опинилися в подібній ситуації - не залишайтеся наодинці з проблемою! У разі необхідності звертайтесь за допомогою: • 0 800 500 202 / 102 - Національна поліція України• 0 800 213 103 - система безоплатної правової допомоги• 527 - гаряча лінія з протидії експлуатації• 0 800 500 335 або 116 123 - лінія протидії насильству, торгівлі людьми та дискримінації• 0 800 500 225 або 116 111 - національна дитяча гаряча лініяІнформація може врятувати життя. Дбаймо про себе та одне одного.
Київщину відвідала делегація керівників закордонних дипломатичних установ України.Показали їм разом із заступником міністра розвитку громад та територій Костянтином Ковальчуком та головою Агентства відновлення Сергієм Сухомлином, як відбудовується Бородянка — один із найбільш постраждалих населених пунктів області. Із початку повномасштабного вторгнення тут було пошкоджено або зруйновано понад 800 об’єктів: житлові будинки, школи, лікарні, соціальна інфраструктура. Але сьогодні Бородянка не просто відновлюється — тут формується новий підхід до життєвого простору. Відбудовуємо за принципом: зробити краще, ніж було.Уже майже 10 тисяч мешканців повернулися додому. Відкриваються магазини, працюють школи й амбулаторії. Символ незламності — саме так сьогодні можна описати Бородянку.Разом із делегацією відвідали Україно-литовський ліцей, Науково-навчальний центр, що надає реабілітаційні послуги ветеранам, центральну площу селища й один із відновлених житлових кварталів. Дипломати побачили на власні очі: міжнародна підтримка працює.Під час панельної дискусії «Відбудова громад через регіональну взаємодію: виклики та можливості для Київщини» обговорили питання партнерства — того, що робить область сильною. У важливій розмові взяли участь Віцепрем’єр-міністр з відновлення — міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба, заступник міністра закордонних справ Євген Перебийніс, голова Агентства відновлення Сергій Сухомлин, а також наші дипломати.Нині діють 17 угод з іноземними регіонами, наші громади мають 133 побратимства з муніципалітетами у 34 країнах світу. Активно співпрацюємо з понад 70 міжнародними організаціями.У кожній громаді Київської області є свідчення цієї підтримки: укриття, амбулаторії, школи, нове житло для внутрішньо переміщених осіб. Це не абстрактна міжнародна співпраця — це реальні зміни, які наші дипломати допомагають втілювати.Київщина відновлюється завдяки спільній роботі. Дякую кожному, хто з нами.@Mykola_Kalashnyk
Уряд ухвалив рішення, яке врегульовує ситуацію з пенсійними виплатами для людей, які опинилися на тимчасово окупованих територіях і втратили зв’язок із банком через війну.👉 Мова йде про внутрішньо переміщених осіб, які до 24 лютого 2022 року проживали на окупованих територіях і отримували пенсію, але більше року не користувалися банківським рахунком або не проходили процедуру ідентифікації.Для забезпечення прозорості в обліку цих коштів у Законі «Про Державний бюджет України на 2025 рік» зазначено, що вони зберігатимуться в Пенсійному фонді України. Важливо: Пенсіонери, на рахунки яких ці кошти були зараховані, зберігають на них повні права. Якщо особа жива або має законних спадкоємців, вони можуть отримати всю суму одним платежем.Зверніть увагу: ця норма стосується лише пенсійних рахунків тих осіб, які відповідають наступним критеріям:▪️ є (або були) внутрішньо переміщеними особами з територій, які були окуповані до 24 лютого 2022 року▪️ отримували пенсію як внутрішньо переміщені особи до початку повномасштабного вторгнення▪️ не користувалися пенсійним рахунком більше року або не проходили фізичну ідентифікацію протягом останніх шести місяців📌 Слід підкреслити: якщо особа вже пройшла фізичну ідентифікацію або зробить це перед фактичним перерахуванням коштів із рахунка до Пенсійного фонду, її гроші залишаться на банківському рахунку і не будуть переведені до ПФУ.🧭 Що зміниться найближчим часом?Після того як Пенсійний фонд сформує списки і передасть їх до «Ощадбанку», банк розпочне виплати за графіком, затвердженим Мінфіном і погодженим із НБУ. Мінсоцполітики координуватиме процес і стежитиме за рухом коштів.Право на пенсію і вся нарахована сума зберігаються. Щоб отримати кошти, потрібно подати заяву до Пенсійного фонду особисто, онлайн або під час ідентифікації в «Ощадбанку». Після цього виплата здійснюється разово та в повному обсязі.У разі смерті пенсіонера, невиплачені кошти можуть отримати його спадкоємці.➡️ Для того, щоб ваші пенсійні заощадження залишалися в банку незмінними, потрібно пройти фізичну ідентифікацію одним із наступних способів:• у відділенні «Ощадбанку»• у місцевому підрозділі Пенсійного фонду України• через відеоідентифікацію на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України• через авторизацію на порталі Пенсійного фонду або Єдиному державному порталі електронних послуг з використанням кваліфікованого електронного підписуЯкщо ви вже користуєтесь карткою та пройшли ідентифікацію, нічого робити не потрібно — кошти залишаться на вашому рахунку і не будуть переведені до Пенсійного фонду України.📞 Додаткові консультації — гаряча лінія ПФУ: 0 800 503 753 (безкоштовно з усіх телефонів в Україні). 🔗 Детальніше про зміни — тут: https://bit.ly/4kAQDmG
Два дні плідної роботи на Конференції з питань відновлення України URC2025 у Римі.Разом із громадами презентували понад 100 проєктів у різних сферах: житлово-комунальне господарство, інфраструктурне відновлення, реабілітація, енергетика, охорона здоров’я та освіта. Це те, що дозволить регіону ставати кращим і комфортнішим для людей.Для Київщини URC2025 — це можливість продемонструвати свій потенціал, інвестиційну привабливість і представити проєкти відновлення та сталого розвитку.Ми мали на меті налагодити нові партнерства, залучити донорів і союзників задля реалізації важливих для громад ініціатив. Стенд Київщини: проєкти області та наших громад викликали неабиякий інтерес серед міжнародних партнерів.Отже, що вдалося зробити. Підписано 18 важливих угод та меморандумів. Серед них:- Меморандум про співпрацю між Київською ОДА та Бельгійським агентством з міжнародного співробітництва Enabel. Цей документ відкриває нові можливості для модернізації та зміцнення стійкості секторів освіти й охорони здоров’я в області;- Київська ОДА оновила та розширила меморандум про гуманітарне розмінування з компанією «Глобал Кліаренс Солюшинс Юкрейн»;⁠- Індустріальний парк «Біла Церква» підписав угоду з компанією «Гуалопак Україна», дочірнім підприємством італійської Gualapack Group, щодо будівництва сучасного заводу в Білій Церкві площею близько 9 000 кв. м. Йдеться про інвестиції в обсязі 13 млн євро та створення близько 250 нових робочих місць;- низку важливих меморандумів та угод підписали Бучанська, Васильківська, Славутицька, Бородянська, Бориспільська, Пірнівська, Петрівська, Ірпінська, Чабанівська громади.Також на полях URC2025 було підписано меморандум між Міністерством розвитку громад та територій України на чолі з Олексієм Кулебою і благодійним фондом «Місія Хансена в Україні». Він стосується реалізації першого в Україні проєкту оренди з правом викупу — «Містечко процвітання — Глеваха».Окрім того, проведено низку потрібних зустрічей, які розширяють співпрацю з нашими партнерами. Так, відбулася плідна робоча зустріч з представницею УВКБ ООН в Україні Кароліною Ліндхольм Біллінг. Обговорили масштабування проєкту з надання ВПО житла. Разом завершили проєкт з переобладнання житла для ВПО у Переяславі. Наразі на фінальній стадії більш масштабний проєкт у Славутичі. Під час зустрічі з Віцепрезидентом Асамблеї Європейських Регіонів Джастіном Саммоном торкнулися теми співпраці між Київщиною та європейськими регіонами, можливості укладання потенційних угод та спільну участь у проєктах європейських фондів. Крім того, Київщина отримала запрошення стати членом Асамблеї. Разом з Жаком Гербером, делегатом Федеральної ради Швейцарії з питань України мали конструктивну розмову щодо подальшої співпраці та розвитку відношень. Обговорили проєкт спільної відбудови інклюзивно-ресурсного центру у Бородянці.Окрім того, ми розширили співпрацю в межах ініціативи «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади»: про співробітництво домовилися громади Київської та Запорізької областей — Ірпінська з Гуляйпільською, Чабанівська з Комиш-Зорянською, Васильківська з Дніпрорудненською.Вдячний Президенту України Володимиру Зеленському за створені можливості для наших громад, для розвитку регіону та залучення нових партнерів. Щиро дякую всім міжнародним партнерам за організацію й активну підтримку, а кожній громаді Київщини — за професійну й натхненну роботу. Крок за кроком створюємо краще майбутнє для нашого регіону.@Mykola_Kalashnyk
Дуже плідно минув день для Київщини на Конференції з питань відновлення України URC2025, що проходить у Римі.Вдячний Президентові України Володимиру Зеленському за створення можливостей для наших громад знаходити та залучати партнерів, донорів і союзників для втілення важливих ініціатив. Адже саме такі заходи допомагають реалізовувати проєкти, які змінюють життя людей.Уже є підписання громадами Київської області меморандумів про співпрацю. Перший такий документ сьогодні підписала Бучанська міська рада з провідним забудовником Центральної та Східної Європи White Star Real Estate («White Star») та урядовою установою UkraineInvest. Він фіксує наміри сторін щодо створення індустріально-логістичного парку «Буча». Цей проєкт означає для громади інвестиції, сотні нових робочих місць, залучення високотехнологічного бізнесу та розвиток інфраструктури. Меморандум, який визначає стратегічні напрями співпраці, підписали Васильківська міська рада з Благодійним фондом «Хоробра Україна» та некомерційною організацією EUFUA VZW (Брюссель, Бельгія). Йдеться про сприяння розвитку Васильківської громади у сферах соціального захисту ветеранів, енергетичної незалежності та сталого розвитку, тощо. Підписання Меморандуму з Національним Конгресом Українських Асоціацій Італії відкриває нові можливості для Славутицької громади. Домовилися, зокрема, про встановлення контактів між окремими організаціями та підприємствами, обмін досвідом, реалізацію спільних молодіжних, гендерних та дитячих програм, залучення коштів і потенціалу проєктів Європейського Союзу для спільної реалізації у громаді. Крім того, у межах ініціативи «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади» Меморандуми про співробітництво у формі партнерства підписали громади Київської та Запорізької областей: Ірпінська — з Гуляйпільською, Чабанівська — з Комиш-Зорянською, Васильківська — з Дніпрорудненською. Мав змогу поспілкуватися з регіональною директоркою ЮНІСЕФ, регіон «Європа та Центральна Азія» Реджиною Де Домінічис та головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде. Говорили про важливе — відбудову та розвиток Київщини. Попереду ще один день Конференції з питань відновлення України URC2025. Кожна зустріч, кожна домовленість, кожен підписаний документ — це крок до сильнішої, процвітаючої Київщини.Працюємо далі! Бо наші громади заслуговують на найкраще майбутнє.@Mykola_Kalashnyk
Готуємося до початку нового навчального року. На Київщині до нового 2025/2026 навчального року готуються 680 закладів дошкільної освіти та 625 шкіл, де за очною та змішаною формами навчатимуться 233 тисяч учнів. Серед них — 17 тисяч першокласників та 12,3 тисячі старшокласників.Безпека — наш пріоритет номер один. Є чітке розуміння: діти мають спокійно вчитися, а батьки — бути впевненими в їхній захищеності. Тому минулого року ми побудували 14 нових об'єктів цивільного захисту і завершили поточні ремонти у 82 укриттях.Робота не припиняється: зараз будуємо укриття для 18 закладів освіти й капітально ремонтуємо об'єкти цивільного захисту у 23 школах. За перше півріччя 2025 року добудували одне укриття та завершили капітальні ремонти на п’яти об’єктах цивільного захисту, поточні ремонти — на 14. Новий навчальний рік принесе зміни. Завдяки державній субвенції на Нову українську школу 555 навчальних кабінетів отримають сучасні засоби навчання та мультимедійне обладнання. Дев'ять тисяч педагогів підвищать свою кваліфікацію, щоб давати дітям найкращі знання.Кожна дитина має право на якісну освіту, незалежно від того, де вона живе. До кінця 2025 року коштом державної субвенції на умовах співфінансування заплановано придбання 74 шкільних автобусів. Перші з них ми вже почали передавати громадам.Дбаємо й про енергонезалежність шкіл на Київщині. В межах співпраці з Бельгійським агентством з міжнародного співробітництва Enabel в Україні заклади загальної середньої освіти отримали 111 генераторів різної потужності (від 5 до 125 кВ). Також в межах програми створення енергонезалежних шкіл планується встановлення сонячних панелей у 7 школах області. Наша мета – створити осередки на базі шкіл, які, наважаючи на можливі відключення світла, у громадах, будуть продовжувати автономну роботу завдяки акумуляторам та сонячній генерації. В області реалізується проєкт «100 сонячних шкіл», туди увійшло 10 шкіл Київщини, з них у семи сонячні панелі вже встановлено. Середня потужність сонячних панелей становить від 10 кВт до 51,3 кВт, що дозволяє забезпечувати заклади освіти електроживленням впродовж освітнього процесу.Кожен крок, кожне рішення — це інвестиція в майбутнє України. Наші діти заслуговують на найкраще: безпечні школи, сучасне обладнання, турботливих вчителів і можливості для розвитку.@Mykola_Kalashnyk
Відбудова Київщини — наше пріоритетне завдання. Передусім — житло, на яке чекають родини, які втратили свої домівки. Прагнемо не просто відновити все зруйноване, а зробити краще, ніж було до війни. Разом із Віцепрем’єр-міністром з відновлення України — Міністром розвитку громад та територій Олексієм Кулебою, першою заступницею міністра Альоною Шкрум, заступником міністра Костянтином Ковальчуком, керівником Державного агентства відновлення Сергієм Сухомлином, його заступником Миколою Бойко та місцевою владою проінспектували хід робіт у Бородянці. Оглянули будівництво житла на вул. Центральній, 355, а також Парковій, 1 і 2. Роботи тривають, темп утримується, кожен об’єкт — під постійним контролем. Особливу увагу приділяємо доступності та інклюзивності — нове житло має бути комфортним для всіх. Маємо не просто відновити будинки якісно та вчасно, а зробити їх справді зручними для життя. Паралельно відновлюємо об’єкти соціального захисту, місця відпочинку, облаштовуємо безбар’єрні маршрути. Також діє тимчасовий Активний Парк, працює центр реабілітації, ЦНАП. Бородянка повертається до життя. Перевірили також хід відновлення мосту через канал у Вишгороді — на дорозі Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів (км 29+110). Один із його прольотів був зруйнований у 2022 році, в перші дні повномасштабного вторгнення. Тоді для забезпечення проїзду влаштували тимчасову понтонну переправу для легкового транспорту, аби уникнути довгих об’їздів через сусідні села. Але з часом вона перестала справлятися з транспортним потоком — особливо в години пік. Капітальне відновлення основного мосту розпочалося минулого року. Проєкт реалізується в межах кредитної угоди з Великою Британією, виконавець — турецька компанія Doğuş Grubu. Під час попереднього візиту звернули увагу на нестачу робітників. Домовилися з підрядником про збільшення кількості фахівців — зараз на об’єкті вже працюють понад 50 осіб, і темп робіт помітно зростає. Цей міст має ключове значення для мешканців громади — він забезпечить зручне, безпечне та надійне транспортне сполучення. Рух мостом планується відкрити у вересні 2025 року, повне завершення робіт — до жовтня. Загалом на Київщині вже відновлено понад 75% обʼєктів, відбудованого від усіх руйнувань. Це житло, школи, лікарні, інфраструктура. Робота йде системно. Попри постійні обстріли, ми не зупиняємося. Відновлюємо, будуємо, зміцнюємо. Працюємо для людей.@Mykola_Kalashnyk
Продовжуємо роботи з ліквідації наслідків нічної ворожої атаки БпЛА на мирний населений пункт у Вишгородському районі.На жаль, постраждали люди. Чоловік 35 років отримав осколкові рани спини, рук та ніг. Жінка 79 років та чоловік 75 років отримали гостру реакцію на стрес. Ще одну жінку 1938 року народження деблокували з приватного будинку, що був пошкоджений.Уся необхідна медична допомога постраждалим надана на місці. Пошкоджено два багатоповерхові будинки, дитячий садок. У будівлях вибиті вікна, двері, посічено фасади. Унаслідок пожежі знищено прибудинкові приміщення, чотири гаражі, автомобіль. Ще три автомобілі пошкоджено.На іншій локації пошкоджено шість приватних будинків.Ліквідована пожежа складського приміщення. Фіксація наслідків ворожої атаки продовжується. Усі пошкодження документуються комісією. Разом з місцевою владою та нашими міжнародними партнерами вже працюємо над допомогою людям, чиє майно постраждало. Задача максимально оперативно допомогти. Дякую нашим рятувальникам, правоохоронцям, медикам, комунальникам за оперативну роботу.@Mykola_Kalashnyk
👏 У Славутичі поступово втілюється в життя пілотний проєкт «Рух без бар’єрів», спрямований на створення першої черги безбар’єрного маршруту. Цей проєкт охоплює ключові локації міста, значна частина яких пролягає вздовж Поліського кварталу. Його головна мета — зробити міський простір зручнішим і доступнішим для всіх: людей з інвалідністю, маломобільних осіб, батьків із дитячими візочками, людей поважного віку та тих, хто потребує додаткової підтримки у пересуванні.📍 21 об’єкт уже в роботі — від проєктів до погоджень і експертиз. Одним із важливих елементів маршруту є універсам «Дніпро», розташований у самому центрі міста. Згідно з проєктом, біля магазину з’явиться зручний зовнішній пандус, поручні, контрастне маркування сходів, буде оновлено вхідну групу, а також зовні та всередині приміщення встановлять тактильну навігацію, зокрема зі шрифтом Брайля.💬«Велика справа починається з маленьких кроків. Славутич показує приклад, як поступово можна будувати безбар’єрне середовище, доступне для кожного», — прокоментував перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тарас Бакай.📌 Проєкт «Рух без бар’єрів» реалізується Міністерством розвитку громад та територій України в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Він охоплює 15 пілотних громад, де створюються безбар’єрні маршрути: Київ, Одеса, Дніпро, Житомир, Тернопіль, Львів, Рівне, Чернівці, Полтава, Вінниця, Славутич, Кропивницький, Буча, селища Опішня та Бородянка.#рух_без_барʼєрівFacebook | Telegram | X | WhatsApp