Source
Рух "Всі разом!" | СЛУЖБА ГРОМАДЯНСТВА ТА ІММІГРАЦІЇ США СКАСОВУЄ ГЕНДЕР В ДОКУМЕНТАЦІЇСл...
564 Views/Reach
2025-04-03 10:29
Message №2167
СЛУЖБА ГРОМАДЯНСТВА ТА ІММІГРАЦІЇ США СКАСОВУЄ ГЕНДЕР В ДОКУМЕНТАЦІЇСлужба громадянства та імміграції США (USCIS) офіційно припиняє практику, яка дозволяла вибір третьої статі у формах імміграційних документів. Вона була запроваджену за адміністрації Джо Байдена. Відтепер USCIS знову визнаватиме лише дві статі: чоловічу та жіночу.Раніше в USCIS заявники могли обирати лише чоловічу або жіночу стать у своїх документах. Проте у квітні 2024 року адміністрація Байдена додала новий варіант — позначку "X" для гендерної ідентифікації. Однак у 2 квітня USCIS оголосила про повернення до попередньої політики відповідно до указу президента Дональда Трампа «Захист жінок від гендерної ідеології та відновлення біологічної правди у федеральному уряді».«З набуттям чинності негайно USCIS відкликає попередню політику та повертається до історичного підходу визнання лише двох статей, щоб забезпечити, що зібрана інформація є корисною та точною для ідентифікації», — йдеться в офіційному документі організації.У USCIS пояснюють, що статева приналежність є важливим ідентифікаційним критерієм нарівні з датою народження. Відомство використовує ці дані для створення захищених документів, перевірки та обміну інформацією з іншими державними структурами.Зміни торкнуться різних ключових документів, включаючи грін-карти, дозволи на роботу, сертифікати натуралізації тощо.Згідно з новими правилами, USCIS визначатиме стать особи за свідоцтвом про народження, виданим під час або незабаром після народження. Також у керівництві USCIS термін «гендер» буде замінений на «стать», а згадки про гендерну ідентичність будуть вилучені.Детальніше читайте на сайті.Всі разом! – Підписатися