Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Паша Вржещ
Added 14 Jul 2024

Паша Вржещ

@vrzheshch
Number of subscribers: 11 592
Photos: 682
Videos: 218
Links: 309
Description:
Паша Вржещ, співзасновник та креативний директор агентства Banda.
Source

Паша Вржещ | Тепло вдячності.Мені важливо отримувати тепло і вдячність за те, що я ...

Telegram community logo - ВРЖЕЩ Паша Вржещ @vrzheshch
4 900 Views/Reach 2024-08-15 13:12 Message №818
Тепло вдячності.Мені важливо отримувати тепло і вдячність за те, що я роблю. І ніби є частина мене, яка не хоче в цьому зізнаватись, не хоче цього показувати. Ця частина вважає, що радіти своїм успіхам, а тим більш показувати їх – не скромно. Частина, яка каже: «Ми Вище Цього». Озброївшись «скромністю», МВЦ-частина насправді страждає від гордині. Мовляв, ми такі правильні, ми не заради похвали це все робимо.Але й заради похвали теж.Мені неймовірно приємно читати, що знання, якими я ділюся, мають ефект, що хтось став більш вільним і креативним, хтось прийняв і полюбив себе більше, почав краще спати і помічати неймовірну красу життя.Блін, ну це ж круто! Це дає мені знак, дає мені впевненість, що мій шлях корисний не лише мені, а й іншим.МВЦ впевнена, що все це потрібно ігнорувати, що це нібито покаже мою невпевненість і залежність від зовнішнього схвалення. Але, насправді, у мене ніколи не було й немає стовідсоткової впевненості. У кожному новому проєкті є багато хвилювань і сумнівів. Багато супротиву перед новим, перед тим, щоб проявлятись з ще більшою відкритістю.Улюблений прийом МВЦ — взяти як приклад когось із великих і сказати: «Ейнштейн не постив би сторіс із подяками. Далай Лама не збирає скріншотів з натхненними відгуками, Ромен Гарі не писав таких постів».Так, я боюся зазнатися, боюся стати залежним від похвал. Але без них я втрачаю силу. Думаю про те, що, якби я не отримував вдячності і не дізнавався про результати у людей, я б взагалі робив би те, що я роблю?Мені цікаво, де та межа між гординею і балансом того тепла, що ми віддаємо і приймаємо.Мій особистий потік дуже налаштований на віддачу, на випромінювання. Віддавати мені легше і зрозуміліше. Отримувати – ну, якось ніби й не треба, ніби незручно, ну, що тут такого…Вчуся проявлятися у прийнятті.Хочу вам усім сказати, що я дуже вдячний, коли ви ділитеся зі мною своєю вдячністю.У мене немає статусу зірки, немає тисяч повідомлень на день, тому я помічаю кожне і радію.Я люблю вас, ваші компліменти, ваші натхненні відгуки, поширення, відмітки. Діліться цим усім зі мною, мені по-справжньому тепло від цього.Тож пишіть, говоріть при зустрічі, відмічайте у сторіс, даруйте подарунки – я це все дуже люблю.❤️