Source
Паша Вржещ | Завтра зустрічаємося на офлайн-прогоні лекторію Хто Ти. Будемо говорит...
2 510 Views/Reach
2026-02-20 13:54
Message №1350
Завтра зустрічаємося на офлайн-прогоні лекторію Хто Ти. Будемо говорити про теорію Соціального Тіла.Вважаю це дуже важливим.Ми не створювали своє фізичне тіло й не обирали, яким воно буде, як функціонуватиме, які в ньому процеси, колір очей і шкіри, зріст - усе це був не наш вибір. Наше тіло створила природа.Так, ми можемо трохи його змінити. Може здаватися, що навіть не трохи, але це не так. Скинути або набрати вагу, нафарбуватися, одягнутися, підстригтися, наростити м’язову масу, додати гнучкості. Але все це - неймовірні дрібниці порівняно з тим, що існують кістки та їхні взаємозв’язки, що тіло дихає киснем, а не метаном, що тіло наповнене кров’ю, і ми ніяк не можемо замінити її іншою рідиною. Так само, як не можемо скасувати синтез білків.Ключова форма й комплектація тіла задані.Так само в нас є Соціальне Тіло. І його ми теж не створювали, а прийняли те, що нам дали. Його форму нам задає соціум.Коли ми зʼявляємося на світ, ми не народжуємося в порожнечі та повній свободі. Ми одразу потрапляємо в сім’ю, до близьких, у суспільство. І оточення відразу починає ліпити нам тіло, щоб ми могли з ним співіснувати.А потім це соціальне тіло починає жити нами. Воно починає нами хотіти модні бренди, нами робити кар’єру, нами тривожитися й боятися. І проблема в тому, що все це воно живе нами важко.Не усвідомивши цього, не побачивши цього грандіозного підступу, ми можемо прожити життя, так і не поживши самими собою.Завтра ми поговоримо про те, як побачити своє соціальне тіло, зрозуміти, як воно з’явилося, чому воно саме таке, і як ми можемо знайти вихід із цієї вічної напруженості.Субота, 21 лютого12:00Київ, Ярославів Вал, 16Квитки