Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 📚ВРАЖЕННЯ UA
Added 14 Jul 2024

📚ВРАЖЕННЯ UA

@vrajennya
Number of subscribers: 9 633
Photos: 5,070
Videos: 51
Links: 2,950
Description:
Українськомовний канал про книги, літературу та довкололітературну діяльність. Підтримати проєкт: patreon.com/vrajennya Фейсбук спільнота: facebook.com/groups/vrajenniya.ua З усіх питань @gntko
Source

📚ВРАЖЕННЯ UA | Цікаво, як у вас із такими випадками?Розповім про декілька своїх.Дивіт...

Telegram community logo - 📚ВРАЖЕННЯ UA 📚ВРАЖЕННЯ UA @vrajennya
1 850 Views/Reach 2026-04-30 17:01 Message №7837
Цікаво, як у вас із такими випадками?Розповім про декілька своїх.Дивіться, я спочатку дивився серіал Експансія, а вже потім читав 1у книгу Дж. С.А. Корі і загалом враження, мабуть, були навіть кращі ніж якби я спочатку читав книгу. Бо я вже візуально це все бачив як воно працює, шо, куди і як. Читав книгу, тоді коли вона вийшла (2021), тобто після 5го сезону. Тому можливо трішки певні нюанси підзабув, але загалом історію пам'ятав і це от узагалі не споганило прочитання. Книга прямо вау, як і серіал. А і ще важливий аспект, що загалом 1-2 сезон дуже близько до книг, хоч і трішки перемішані події.Інша ситуація з Аннігіляцією/Знищенням. Тут спочатку читав книги (1 важкенька, але чудовезна, 2 - абсолютний кал, 3 - не кал, але тяп-ляп). І фільм з Наталі Портман також прямо дуже зайшов, бо він базувався на 1й книзі, але режисер Ґарленд зумів взяти матеріал і сильно переробити його під себе, не тільки щоб кінець виглядав кінцем, а і багато чого свого, або ж по своєму зобразив у стрічці. Тобто тут книга і фільм не такі схожі, але знову ж задоволення отримане прямо на 100%! А от третій випадок згадується Темна матерія Крауча. Читав її в 2018, а серіал дивився в 2025. Але, відверто кажучи, хоч і серіал вельми годящий часто було нудно, бо все пам'яталось. Так, були невеликі зміни, були більш ширші бічні лінії, але хоч і минуло між прочитанням і переглядом багато часу, та якось воно тойво, не дуже. Це при тому, що книжку я просто ковтнув і ледь не найкраще з прочитаного за той рік було.Тому ви тепер можете краще зрозуміти мою тяганину "книга потім фільм" чи "фільм потім книга", або не можете, не знаю😂P.S. Ше згадалась і Проблема трьох тіл, ну але серіал Нетфлікса і книга Цисіня різняться дуже сильно. тому там загалом байдуже шо дивитись/читати перше.P.P.S. Просто я повільночитач і нещоденночитач, це теж сприяє більш ретельній фільтрації контенту)