Source
ГО “ВПО Україна” м.Золотоноша | 9 квітня 2025 року в сесійній залі ОДА відбулась регіональна конференц...
874 Views/Reach
2025-04-11 17:08
Message №1214
9 квітня 2025 року в сесійній залі ОДА відбулась регіональна конференція Рад з питань ВПО в рамках проєкту «Сприяння інституційної спроможності Рад з питань ВПО громад Черкащини» за підтримки МФ «Відродження».Делегація Ради з питань ВПО при Золотоніській РДА, посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, активних ВПО в кількості 13 осіб взяла участь в регіональній конференції, на якій підвели підсумки проєкту, реалізованого ГО «Сталий розвиток держави» спільно з партнерами за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Ця подія є важливою складовою співпраці, що об’єднала активних представників громад усієї Черкащини задля висвітлення проблем, з якими стикаються переселенці, та пошуку реальних шляхів вирішення цих викликів.Це була платформа для живого діалогу, співпраці та створення синергії між представниками місцевої влади, громадських організацій та самих переселенців. Подібні зустрічі ще раз підтверджують, що тільки в діалозі та через партнерство народжуються зміни.