Source
волинська мемна організація✙ 🍉| #УкрТґ | Їдуть у поїзді китаєць, грузин, кацап, американець, українець, чукча, ...
258 Views/Reach
2022-12-22 17:01
Message №2160
Їдуть у поїзді китаєць, грузин, кацап, американець, українець, чукча, два єврея, ведмідь, Василь Іванич, Петька, прапорщик, поручік Ржевский, мужик з чемуданом, Швидкий Гонсалес, Жопа, Лупа й Пупа, рота солдатів, мужик в шляпі, безкінечна кількість математиків.Китаєць пограв у п'ятий айфон, взяв та й викинув його у вікно.- Що ж ти робиш? - спитали решта- У мене на батьківщині такого барахла завалися! - сказав китаєць.І почалося...Грузин викинув у вікно кацапа.Американець викинув в вікно democracy.Українець викинув жарт про 100400 трупів окупантів.Чукча викинув в вікно виплату за мертвого сина (гілку).Ведмідь сів в машину і згорів.Василь Іванич і Петька хотіли викинути нюанс, але Петька не знав що це, то прийшлось показувати.Прапорщик викинув списаний бтр і попав собі в гараж.Поручік Ржевскій хотів викинути пошлий жарт, але як тільки він відкрив рота там уже був хуй Швидкого ГонсалесаМужика з чемоданом попросили викинути чемодан, однак він відмовився, аргументуючи це тим що в нього там біпки, за які треба сосать, тому всі просто викинули мужика.Жопа викинула яблуко. Всі спитали що це було. "Антоновка" - відповіла Жопа.Лупа й Пупа домовились викинути свою зарплату, але так як все перепуталось, то Лупа викинув в вікно гроші за Пупу, а Пупа - залупу.Рота солдат намагалась викинути танк, в процесі в нього відвалилась вежа, тому вони стали їбать табуретку.Мужик захотів викинути шляпу, як раптом, ви не повірите товариш слідчий, шляпа перетворилась на 12-тирічного хлопчика!В вікно влетів Крістофер Нолан. За ним влетів фільм Тенет який він поклав в кишеню і вийшов спиною вперед назад.Безкінечна кількість математиків почала викидати половину бармена, четвертину бармена, одну восьму бармена, одну шістнадцяту...Летить над ними Піздець. Бачить з одного вікна м'ясо висипається. Каже "Піздець!" і вагон вибухає, поїзд сходить з рейок. Піздець задоволено летить далі і каже "#анек"