Source
Новини Волині | Район.in.ua | Заради здоров’я пацієнтів з п’яти громад: як модернізували Старовижівс...
505 Views/Reach
2026-06-04 11:59
Message №35716
Заради здоров’я пацієнтів з п’яти громад: як модернізували Старовижівську «первинку»Два роки тому комунальне некомерційне підприємство «Старовижівський центр первинної медичної допомоги» очолила Наталія Фещук − керівниця без медичної освіти, але з чітким баченням управлінця.За цей час установі вдалося переїхати у нове приміщення, залучити мільйонні інвестиції, відкрити власну лабораторію та запустити мобільну бригаду для віддалених сіл.Наталія Фещук стала директоркою Старовижівського центру первинної медичної допомоги з 30 травня 2024 року. До того вона понад десять років працювала тут головною бухгалтеркою, тому була добре обізнаною з господарською, фінансовою та юридичною складовими медзакладу.Станом на 30 травня 2026 року з лікарями Старовижівського центру первинної медичної допомоги уклали 18 635 декларацій, в тому числі 4 523 декларації на медичне обслуговування дітей.Основним джерелом фінансування підприємства є кошти Національної служби здоров’я України. Крім цих надходжень, установа отримує фінансування по програмах підтримки з місцевих бюджетів Старовижівської, Дубечненської, Смідинської, Сереховичівської та Дубівської громад.
Більше читайте на ➡️ Район. Стара Вижівка🌐 Сайт📨 Реклама🤝 Підтримати Район