Source
Штаб волонтерів Дніпра | ️Панство, всі ми знаємо що наші сили прийшли в рух: техніка їде, піхот...
1 400 Views/Reach
2023-06-16 10:37
Message №1177
⚡️Панство, всі ми знаємо що наші сили прийшли в рух: техніка їде, піхота штурмує, а літаки летять всіх бамбіть!!! ⚡️І на усіх тяжких напрямках є наші сили ССО, які вивозять надскладні задачі з корегування вогневого ураження і роботи на передньому краї боїв за Україну!Тому треба забезпечити поважному воїнсту нічні очі. 🌚‼️Оголошуємо збір‼️ Збираємо на два тепловізори Pulsar Axion 2 XQ35 для ВЧ А4714.МЕТА - 145 000 грн Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/8MwrH4UFRYСеред донатерів +150 грн буде розіграно трофеї :⁃ шолом забараненого ваньки ⁃ пайок вс рф (не прострочений)⁃ тубус від німецького 155мм артилерійського подарункаЗа найбільший донат - меценат отримає плитоноску 6Б23-1 минулий власник якого приблизно тиждень як наївся і спить в донецькій землі. То які ж умови? ⁃ зробити свій важливий внесок на банку . ⁃ вказати в коментарі платежу контакти, за котрими можемо з вами звʼязатися (наприклад ТГ нік, або слідкуйте за коментарями поста про завершення збору)Кількість донатів по від однієї людини необмежена 😏